Reklam
  • Reklam
ASKON Konya Şubesi’nde icra kurulu oluştu

ASKON Konya Şubesi'nde icra kurulu oluştu

Atilla Sinacı başkanlığındaki ASKON Konya Şubesi’nin başkan yardımcıları ve birim başkanları belirlendi

29 Ocak 2020 - 17:02 - Güncelleme: 29 Ocak 2020 - 17:06

Geçtiğimiz hafta ASKON Konya Şube Başkanı seçilen Atilla Sinacı, icra kurulunu oluşturdu.  Güçlü bir yönetim listesi ile seçilen Sinacı, başkan yardımcıları ve komisyon  başkanlıklarını hızlıca belirleyerek çalışmaya başladıklarını ifade etti. 

Birçok farklı ticaret kolunda hizmet veren ve STK alanında tecrübe sahibi önemli isimlerden bir yönetim kurulu oluşturduklarını belirten Başkan Sinacı, “Genel Kurul sürecimizi tamamladıktan sonra, yönetim kurulu üyelerimiz ile birlikte icra kurulumuzu oluşturduk. ASKON, Konya ve ülke için çalışma sevdası olan işadamlarından oluşan kurumsal bir icra oluşturduk. Hepsi iş dünyasında saygın arkadaşlar. 5 başkan yardımcımız ve bunlara bağlı birim başkanlarımız ile çalışmalara hızlıca başlıyoruz. Projelerimizi de çok yakında kamuoyu ile paylaşacağız. İnşallah şehrimize ve ülkemize hayırlara vesile olur” dedi.

Başkan Atilla Sinacı yönetimindeki ASKON Konya Şube İcra Kurulu şu isimlerden oluştu: Başkan Yardımcıları Necdet Tunç, Osman Oflaz, Taner Doğan, Mehmet Şen, Mehmet Akif Savaş, Yüksek İstişare Kurulu Başkanı,   Ali Umur, Arge ve Yeni Yatırımlar Komisyonu Başkanı Fatih Güneş, Dış İlişkiler Komisyonu Başkanı Ender Çağrıl Ertuğrul, Kurumsal İlişkiler Komisyonu Başkanı Mustafa Ünen, Muhasip Komisyon Başkanı Abdullah Kayhan, Teşkilatlanma Komisyon Başkanı Ahmet Faruk Doğan, Eğitim Komisyonu Başkanı Zeliha Üzümcü, Sektörler Komisyon Başkanı Ömür Alkan, Genel Sekreter ve Şube İdari İşler Sorumlusu Muaz Gülyiğit, Genç ASKON Konya Şube Başkanı Ferhat Bozkurt, Basın ve Tanıtım Hizmetleri Sorumlusu İbrahim Çiçekçi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Test sayısı artıyor!
Test sayısı artıyor!
Rus işadamlarıyla online toplantı
Rus işadamlarıyla online toplantı