Reklam
  • Reklam
Bir İyilikte Sen Yap Derneği, engellilere mutluluk yaşatıyor

Bir İyilikte Sen Yap Derneği, engellilere mutluluk yaşatıyor

Engelli vatandaşlara akülü araç, tekerlekli sandalye, hasta yatağı temin etmek gibi hayır faaliyetlerini yürüten Bir İyilikte Sen Yap Derneği bu kez de Akören ilçesi Belkuyu köyünde ikamet eden Çatlar ailesinin 8 yaşındaki engelli kızları Emine İrem Çatlar’a engelli aracı vererek aileye mutluluk yaşattı.

17 Temmuz 2019 - 12:00

Engelli araç teslimine Dernek Başkanı Erol Önyal, Başkan Vekili Mustafa Güler, Dernek Yönetim Kurulu Üyesi Adem Kılınç, Dernek Genel Sekreteri Betül Aköz, katıldı.

Dernek Başkanı Erol Önyal, “Bir İyilikte Sen Yap Derneği olarak 5 yıldır hayır faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Son olarak da altı aylıkken erken doğan Çatlar Ailesinin bedensel engelli kızları Emine İrem Çatlar kardeşimize engelli aracı armağan ettik. Bir İyilikte Sen Yap Derneği olarak imkânlarımız ölçüsünde engelli vatandaşlarımıza çare olmak için gayret gösteriyor, Konya merkez ve ilçelerimizdeki bedensel engelli vatandaşlarımıza engelli aracı vermek için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bugüne kadar yardımlarını eksik etmeyen hizmet sahibi gönlü zengin hayırseverlerimize teşekkür ediyor, engelli vatandaşlarımızın topluma kazandırılması noktasında hayırsever vatandaşlarımızın Derneğimizle irtibata geçmesini önemle rica ediyoruz” dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Vak'a sayısı yine düşük çıktı
Vak'a sayısı yine düşük çıktı
Konya’da 15 Temmuz Etkinlikleri
Konya’da 15 Temmuz Etkinlikleri