Reklam
  • Reklam
Fidancı: Kurumlar arası işbirliği ve iletişim önemli

Fidancı: Kurumlar arası işbirliği ve iletişim önemli

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Konya Bölge Müdürü Abdurrahman Fidancı, göreve yeni atanan Konya Gençlik ve Spor İl Müdürü Abdurrahman Şahin ile Konya Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü İbrahim Akyüz’ü ziyaret etti.

30 Ocak 2020 - 13:08

Ziyaretinde her iki Müdüre de hayırlı olsun temennisinde bulunan Fidancı, İletişim Başkanlığının çalışmaları hakkında bilgi verdi. İletişim Başkanlığının yeniden yapılanmasında kurumlar arası iletişime her zaman önem verdiklerinin altını çizen Fidancı, basının kamudan bilgi alma noktasında, kamu adına medya sektörüne katkı sunduklarını belirterek, kamu kurumlarının, sivil toplum kuruluşlarının ve düşünce kuruluşlarının ilin ve ülkenin tanıtımına katkı sunan her projesine destek vermeye hazır olduklarını da sözlerine ekledi.

Basın mensuplarının mesleki gelişimlerine yönelik çalışmalar yürüttüklerini de belirten Fidancı, bunun yanında kamu kurumları ile basın sektörü arasında köprü vazifesi gören basın ve halkla ilişkiler birimlerinde görev yapan personele yönelik eğitimler düzenleyeceklerini söyledi. Kurumların basın ve halkla ilişkiler birimlerinin işlevinin her geçen gün arttığını ifade eden Fidancı,  ziyaretin anısına il müdürlerine Konya’nın tarihi fotoğrafını takdim etti. Fidancı’ya ziyaretlerinde, Şube Müdürü Okan Çamsoy ve Araştırmacı H. Rahmi Dalmaç eşlik etti.

 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Test sayısı artıyor!
Test sayısı artıyor!
Rus işadamlarıyla online toplantı
Rus işadamlarıyla online toplantı