Kavuş: “Yeni yıl güzellikler ve hayırlar getirsin”

Yeni yıl dolayısıyla bir mesaj yayımlayan Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş, 2020’nin  şehrimize,  ülkemize ve tüm dünyaya huzur ve mutluluk getirmesi temennisinde bulundu.


Kavuş: “Yeni yıl güzellikler ve hayırlar getirsin”

Kavuş mesajında şu görüşlere yer verdi; “Yeni ümitler ve yeni beklentilerle yeni bir yıla daha girmenin heyecanını hepbirlikte yaşıyoruz.  Yeni miladi yılın, aziz milletimiz başta olmak üzere bütün insanlığa hayırlar getirmesini Rabbimden niyaz ediyorum.

Geçtiğimiz yıl, Meram’ın refahını artırmak, hemşehrilerimizin bu ilçede yaşamalarının ayrıcalığını hissetmeleri amacıyla yeni bir başlangıç yaptık. Yılın büyük bir bölümünü Meramımıza ve hemşehrilerimize hizmet yolunda, dolu dolu programlarla, çalışmalarla geçirdik. 2020 yılı için bu çalışmalarımızın ve hemşehrilerimizin mutluluğunun kat be kat artacağı bir yıl olması en büyük temennimiz ve duamızdır. Yeni yılın ilçemiz, şehrimiz, ülkemiz, milletimiz ve tüm insanlık için güzellikler ve hayırlar getirmesini diliyor, bu vesile ile insanlık tarihinin seyrini değiştiren Mekke’nin Fethinin yıl dönümünü de en içten duygularımla kutluyorum. Fethin yıldönümünün İslam Dünyasının yeniden uyanışına vesile olmasını temenni ediyorum.

Yeni yılda, acıların, zulümlerin, adaletsizliklerin son bulduğu; huzurun, mutluluğun, refahın hâkim olduğu yeni bir dünyada buluşmak dileğiyle.”