Görme engellilerin bayramlık sevinci

Altınokta Körler Derneği Konya Şubesi Ramazan Bayramı öncesi hayırseverlerin desteğiyle ihtiyaç sahibi üyelerini sevindirdi.


Görme engellilerin bayramlık sevinci

Konuyla ilgili açıklama yapan Dernek Başkanı Mehmet Ali Şahin, dernek olarak üyelerinin her zaman yanında olduklarını ifade ederek özellikle hayırsever iş adamlarının desteğiyle sadece bayramlarda değil her fırsatta sosyal etkinliklerle ve her türlü ihtiyaçlarının giderilmesi noktasında dahi görme engelli üyelerini sevindirdiklerini ve bir nebze de olsa yüzlerini güldürdüklerinin altını çizdi. Özellikle evlerinden dahi çoğu zaman çıkmakta güçlük çeken görme engelli kardeşlerimizi bayramlık hediye ederek sevindiren duyarlı ve cömert iş adamlarına teşekkür eden Şahin, tüm dünyada olduğu gibi ülkemizi de etkisi altına alan Korona virüs nedeniyle dernek üyelerini yalnız bırakmadıklarını kaydetti.

İhtiyaç sahibi görme engelli dernek üyelerine destek olan hayırsever iş adamları ise “bu zor günlerde evlerinden dahi çıkamayan görme engellerin bayram öncesi mutluluklarına ortak olmak istediklerini dile getirdiler.