Reklam
  • Reklam
 “İçindeki En Sevgili Sensin”

 “İçindeki En Sevgili Sensin”

“Kadınla Daha Güzele” sloganıyla yola çıkan Dedeman Konya Kadınlar Kulübü, etkinliklerine hızla devam ediyor. Konya’da farklı sektörlerde kariyer yapan başarılı kadınları biraraya getiren Dedeman Konya Kadınlar Kulübü, etkinliklerine son hızla devam ediyor

21 Şubat 2019 - 14:35

Konya’da farklı sektörlerde çalışan başarılı iş kadınlarını bir araya getiren Dedeman Konya Kadınlar Kulübü, üyelerini 14 Şubat Sevgililer Günü vesilesiyle “İçindeki En Sevgili Sensin” etkinliğinde buluşturdu. 15 Şubat tarihinde gerçekleşen etkinlik ünlü nefes terapisti ve sağlıklı yaşam koçu Ayça Tuluce’nin katılımıyla gerçekleşti. Etkinlik boyunca kalp çakrası dengeleme, nefes ve aşk meditasyonu eğitimi ile sağlıklı nefes almanın mutluluğunu keşfeden Dedeman Konya Kadınlar Kulübü üyeleri “İçindeki En Sevgili Sensin” etkinliğine yoğun ilgi gösterdi.

Dedeman Konya Satış Müdürü Serap Bakırhan ise, “Konya Dedeman Kadınlar Kulübü, pek çok başarılı kadını bir araya getiriyor ve sosyal ilişkilerin geliştirilmesi için önemli bir fırsat sunuyor. Bu kulübün bir parçası olmaktan ve Dedeman Konya olarak bu kulübe önderlik etmekten dolayı çok mutluyuz” dedi. Bakırhan, “Etkinliklerimizi belirlerken farkındalık yaratacak konular ve alanında uzman kişileri odağımıza alıyoruz. Dedeman Konya Kadınlar Kulübü 2016 yılından bu yana faaliyet gösteriyor ve kulübün 120 üyesi bulunuyor. Dedeman Konya Kadınlar Kulübü’nün amacı üyelerimizin iş  hayatından ve stresten uzaklaşarak mutlu anlar yaratmaya devam etmeleri. Bu amaç doğrultusunda ise etkinliklerimizi sürdüreceğiz” diyerek sözlerini noktaladı.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Korkmaz: Önemli olan kazanmak
Korkmaz: Önemli olan kazanmak
Uzatmalar da gelen gol umut verdi 1-0
Uzatmalar da gelen gol umut verdi 1-0