Reklam
  • Reklam
Karabacak’tan ISO 500’de yer alan firmalara kutlama

Karabacak'tan ISO 500'de yer alan firmalara kutlama

Konya Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği (KONESOB) Başkanı Muharrem Karabacak, İstanbul Sanayi Odası (İSO) tarafından her yıl düzenli olarak yapılan “Türkiye’nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu” araştırmasının 2018 sonuçlarında yer alan 6 Konyalı firmayı tebrik etti.

30 Mayıs 2019 - 16:47 - Güncelleme: 30 Mayıs 2019 - 16:52

Konuyla ilgili yazılı bir açıklama yapan ve “Üreterek, ihracat yaparak ve Konya’mıza her yönüyle katma değer sağlayan Konya firmalarımızı bu başarılarından dolayı kutluyorum” diyen KONESOB Başkanı Muharrem Karabacak, ISO 500 listesine giren Konyalı firma sayısının her geçen yıl artış gösterdiğini ve bu durumun gurur verici olduğunu söyledi.

Konya’nın değerlerinin Türkiye’ye namzet olduğunu vurgulayan Başkan Karabacak, “Bu yıl listede 44. sırada yer alan Konya Şeker, 134. sırada yer alan Panagro Tarım Hayvancılık Gıda Sanayi, 143. sırada yer alan Eti Alüminyum, 299. sırada yer alan Aydınlar Yedek Parça, 356. sırada yer alan Kangal Termik Santral ve 429. sırada yer alan Ova Un Fabrikası’nı tebrik ediyor, firmalarımızın tamamıyla gurur duyduğumuzu ifade etmek istiyorum” dedi.

Başkan Karabacak açıklamasında, “Bizleri gururlandıran, her daim üretip, dünyaya satan firmalarımızı, yöneticilerini, çalışanlarını tebrik ediyorum. İnşallah bu sayı her geçen yıl daha da artar ve Konya’da ilk 500’te ağırlığını daha da hissettiren bir şehir olur. KONESOB olarak üretim bilinci ile geleceğe emin adımlarla ilerleyen tüm sanayicilerimizi ve Konya firmalarımızı kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz” ifadelerini kullandı.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Karaca: Bitmeyen sağlıkta şiddet olaylarını kınıyoruz!
Karaca: Bitmeyen sağlıkta şiddet olaylarını kınıyoruz!
Konyaspor çalışmalarını sürdürüyor
Konyaspor çalışmalarını sürdürüyor