Reklam
  • Reklam
Konyaspor yeni sezon formalarını tanıttı

Konyaspor yeni sezon formalarını tanıttı

Konyaspor, 2019-2020 futbol sezonunda iç ve dış sahada giyeceği formaları, "Diriliş" dizisinden esinlenerek tanıttı.

02 Temmuz 2019 - 16:10 - Güncelleme: 02 Temmuz 2019 - 16:14

İki ayrı platoda 12 saatte çekilen ve toplamda 6 dakika süren kısa filmde tıpkı geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu projede de büyük ölçüde kulüp çalışanlarımız ve Konyaspor kaptanlarımızdan Selim Ay rol aldı. 13. Yüzyılda geçen forma tanıtım filmi bir dokuma tezgâhında yeşil beyaz iplerle dokuma yapan bir kadının görüntüsüyle başlıyor. Film, liderliğini Konyaspor kaptanı Selim Ay’ın yaptığı grup, dokumacı kadının yanına gelerek içinde yeni sezon formalarının bulunduğu 4 adet bohçayı yanlarına almaları ve Sultan’ın bulunduğu kaleye doğru yola çıkmalarıyla devam ediyor. Kale halkının ve Pazar yeri esnafının da günlük hayatlarından kesitler sunulduğu forma tanıtım filminin finalinde Selim Ay ve arkadaşları yeni sezon formalarını Sultan’ın huzuruna çıkarıp beğenisine sunmalarıyla heyecan doruğa çıkıyor. Kısa filmin sonunda formaları beğenen Sultan “Emeğiniz yağlı olsun yiğitlerim” diyerek memnuniyetini dile getiriyor. Buna karşılık Selim Ay ise “ Sefer Bizden. Zafer Allah’tan Sultanım” diyerek yeni sezonda yeni formalarla gayretkâr olacaklarının sözünü veriyor.

Filmde son olarak Sultan makamında, tahtın asıl sahibi olan 4 yeni forma ekrana geliyor. KTO Üniversitesi’nin Platosu ve Zazadin Han’da çekilen filmde at binme deneyimi olmamasına rağmen Konyaspor Kaptanı Selim Ay dublör kullanmadı. projesi ve senaryosunu Konyaspor Kulübü Kurumsal İletişim ve Medya Direktörümüz Hüseyin Ekinci’nin üstlendiği yeni sezon forma tanıtım filminin yönetmenliğini gazeteci İbrahim Doğan yaptı. Film internette yayınlanmasının ardından kısa sürede on binlerce takipçi tarafından izlendi.

 

Diriliş, Selçuklu Kartalı, Anadolu ve Keykubat isimli yeni sezon formalarımız tanıtım filminin ardından Konyastore mağazalarında satışa çıktı.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Konyaspor'dan deprem bölgesine yardım
Konyaspor'dan deprem bölgesine yardım
Erdoğan: 'Devlet olarak gerekeni yapacağız'
Erdoğan: 'Devlet olarak gerekeni yapacağız'