Reklam
  • Reklam
Özel öğrencilerin mezuniyet coşkusu

Özel öğrencilerin mezuniyet coşkusu

Selçuklu Özel Eğitim Meslek Okulu 12. sınıflarda öğrenim gören özel öğrenciler, öğretmenleri tarafından hazırlanan 2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı mezuniyet töreni ile kep atarak mezuniyet sevinci yaşadılar.

21 Nisan 2019 - 16:40

Selçuklu Belediyesi Nikâh salonunda yapılan törende konuşan Selçuklu Özel Eğitim Meslek Okulu Müdürü Süleyman Hilmi Harmankaya, “Bu yıl dördüncüsünü yaptığımız mezuniyet törenimizde  gurur ve hüznü bir arada yaşıyoruz. Bu 4 yıllık süreçte bu özel çocuklarımıza verebileceğimiz her türlü katkıyı vermeye çalıştık. Umuyorum ki, bu çocuklarımızın bundan sonraki hayatlarında ayakta durabilmeleri için bir katkı sağlamış olalım. En büyük mutluluk bu olur" dedi..  

Özel öğrencilerin sergilemiş oldukları özel yetenekler büyük alkış topladı. Danbas, müzik, gösterilerin yapıldığı mezuniyet töreninde duygusal anlar da yaşandı.Program öğrencilere temsili diplomalarının verilmesiyle sona erdi.

Düzenlenen mezuniyet Programına Selçuklu İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Ahmet CANBAŞ, okul müdürleri, veliler ve birçok davetli katıldı. Programın açılış konuşmasını yapan Süleyman Hilmi HARMANKAYA, “Okulumuzdan dördüncüsünü yaptığımız mezuniyetin gurur ve hüznünü bir arada yaşıyoruz.” diye belirtti. Özel öğrencilerin sergilemiş oldukları özel yetenekleri büyük alkış topladı. Duygusal anların da yaşandığı program öğrencilere temsili diplomalarının verilmesiyle sona erdi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Konyaspor 'dan Kültür Sanat Spor ve Alışveriş Festivali
Konyaspor 'dan Kültür Sanat Spor ve Alışveriş Festivali
Düdük Gençerler'de
Düdük Gençerler'de