Reklam
  • Reklam
TAV ’da Mustafa Yayla güven tazeledi

TAV 'da Mustafa Yayla güven tazeledi

Genel Kurulda uzun yıllar Tük Anadolu Vakfı'nda başkanlık görevini sürdüren Mustafa Yayla yeniden yönetim kurulu başkanlığına yeniden seçildi.

18 Şubat 2020 - 12:57 - Güncelleme: 18 Şubat 2020 - 13:03

Türk Anadolu Vakfı 2018-2019 yılı olağan genel kurulu toplantısını Uluırmak Nuraniye Kur’an kursu toplantı salonunda gerçekleştirdi. Mustafa Yayla genel kurulda yaptığı konuşmada vakfın çalışmaları ile ilgili bilgiler vererek “1951 yılında Rahmetli Hacı Veyiszade Hocamızın gayretleriyle temeli atılan vakfımız, 69 yıldır din hizmetleri yanında sosyal ve kültürel alanda da çalışmalarını sürdürmektedir. Kurulduğumuz günden bu tarafa birçok projeye imza attık. Kuruluşundan bu yana bağışları ile bizlere destekte bulunanlara ve  emeği geçen tüm yönetim kurulu üyelerimizin ahirete göçenlerine rahmet, hayatta olanlarına hayırlı uzun ömürler dilerim. Eğitim faaliyetrimiz, sosyal ve kültürel faaliyetlerimiz bundan sonra da Allah’ın izni ile kesintisiz devam edecektir.

Genel kurulda Vakıf Asil Üyeliklerine;  Mustafa YAYLA, Mehmet Ali ATİKER, Erol KÜÇÜKBAKIRCI, Mithat KOÇAK, Mithat BÜYÜKALİM, Mustafa FİL, İsmail DOĞRU, Doç .Dr. Ali ÖGE, Süleyman KONCAGÜL Yedek üyeliklere ise; Çetin SOYDEMİR, Ahmet UYAN, Mehmet HELVACIOĞLU seçildiler.

Genel kurul üyesi  olarak da; Dr. Ahmet Nihat BAYSAL, Ahmet UYAN, Çetin SOYDEMİR, Halil ŞAHİN, Diş Hekimi Ali İhsan TÜTÜNCÜ  seçildiler.

 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Konya'da Vak'a artışı sürüyor
Konya'da Vak'a artışı sürüyor
Vak'a artışı durmuyor!
Vak'a artışı durmuyor!