Reklam
  • Reklam
Arıza ve kesintilerden anlık haberdar olunacak

Arıza ve kesintilerden anlık haberdar olunacak

Konya Büyükşehir Belediyesi KOSKİ Genel Müdürlüğü, vatandaşların arıza ve kesintilerden haberdar olabilmesi amacıyla resmi web sitesinde “Arıza ve Kesintiler” sekmesini aktif hale getirdi. Artık vatandaşlar, arızaya müdahalenin tüm aşamalarını anlık olarak görebilecek.KOSKİ duyurdu: Arıza ve kesintilerden anlık haberdar olunacak

10 Ağustos 2022 - 19:23

Konya Büyükşehir Belediyesi KOSKİ Genel Müdürlüğü, abonelerine en etkin ve güvenilir şekilde ürün-hizmet sunmanın yanında kamu idaresinde şeffaflık ilkesini de genele yayıyor. KOSKİ Genel Müdürlüğü Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı tarafından geliştirilen ve www.koski.gov.tr resmi web sitesine eklenen “Arıza ve Kesintiler” sekmesi, vatandaşlarımızın ilçe ve mahalle bazlı arama yaparak arıza tipi ve arıza durumuna göre harita üzerinden yapılan çalışmanın durumu hakkında bilgi sahibi olmasını sağlıyor.

Arıza durumuna göre renk değiştiren ikonlara tıklayan vatandaşlar; arızanın adresi, müracaat, müdahale, bitiş süreleri, ekip numarası gibi bilgileri görüp, yol tarifi alabiliyor. Ayrıca vatandaşlara KOSKİ Genel Müdürlüğü tarafından gönderilen SMS ile bildirilen iş emri numarasına göre de arama yapılabiliyor.

 

Harita üzerinde su kesintisi olan arıza alanları arıza simgesi ve arıza alanının çizilmesi yöntemiyle gözlemlenebiliyor. Ayrıca vatandaşlar KOSKİ Genel Müdürlüğü’ne arıza bildirimi yaptıklarında kendilerine gelen SMS'deki bağlantıya tıklayarak direkt ilgili arıza konumuna odaklanan haritaya ulaşabiliyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Konyaspor'dan Arda Kardeşler'e tepki!
Konyaspor'dan Arda Kardeşler'e tepki!
Montella tesisleri inceledi
Montella tesisleri inceledi