Reklam
  • Reklam
Cumartesi günü trafiğe dikkat

Cumartesi günü trafiğe dikkat

Konya İl Emniyet Müdürlüğü, 5. İslami Dayanışma Oyunları kapsamındaki Yol Bisikleti Yarışları nedeniyle 13 Ağustos Cumartesi günü kapalı olacak yolları duyurdu. Vatandaşların mağdur olmaması için Cumartesi günü bu güzergahları kullanmamaları konusunda uyarılarda bulundu.

12 Ağustos 2022 - 16:24

İslami Dayanışma Oyunları 2021 kapsamında 13 Ağustos 2022 Cumartesi günü gerçekleşecek olan Yol Bisikleti Yarışları nedeniyle bazı yollar belirlenen saatlerde trafiğe kapalı olacak.

CUMARTESİ GÜNÜ TRAFİĞE ÇIKMADAN GÜZERGAHLARI KONTROL EDİN!

13 Ağustos Cumartesi Günü Yol Bisikleti Yarışları nedeniyle trafiğe kapatılacak yollar şu şekilde:

Yolların kapanma saati: 08:30

Yarış başlangıç saati: 09:00

Mevlana Meydanı’ndan başlayacak olup, Aliya İzzet Begoviç Caddesi ardından Yeni İstanbul Caddesi, Sefaköy, Antalya Çevre Yolu, Dutlu Caddesi, Müneccimbaşı Sokak, Kültür Park'ta bitecek.

Kadınlar Yarışı:

Yolların kapanma saati: 13:30

Yarış başlangıç saati: 14:00

Mevlana Meydanı’ndan başlayacak olup, Vatan Caddesi, Beyşehir Caddesi, Kızılören, Sefaköy, Antalya Çevre Yolu, Dutlu Caddesi, Yeni Meram Caddesi, Millet Caddesi, Vatan Caddesi, Müneccimbaşı Sokak, Kültür Park'ta bitecek.

Konya İl Emniyet Müdürlüğü yetkililerinin yaptığı açıklamada; Cumartesi Günü araçlarıyla trafiğe çıkacak olan vatandaşların mağdur olmamaları için kapalı olan güzergahları kontrol ederek alternatif yolları kullanması ve aynı gün gerçekleşecek olan Açık Öğretim Fakültesi yaz okulu sınavlarına girecek olan öğrencilerin Bisiklet Yarışı nedeniyle kapatılacak olan yoları, okul güzergahlarına göre değerlendirerek evlerinden daha erken çıkıp alternatif yolları kullanmaları konusunda uyarılarda bulundu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Tabiat okulunda eğitimler başladı
Tabiat okulunda eğitimler başladı
AKŞEKER’den sucuk ekmek partisi
AKŞEKER’den sucuk ekmek partisi