TSYD Konya’dan Öztürk’e Ziyaret

Türkiye Spor Yazarları Derneği Genel Başkan Yardımcısı Recep Çınar, Konya Şube Yöneticileriyle birlikte, görevine yeni başlayan Gençlik ve Spor İl Müdürü Birdal Öztürk'e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu._ 


TSYD Konya’dan Öztürk’e Ziyaret

Türkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD) Genel Başkan Yardımcısı Recep Çınar, Konya Şube Başkanı Murat Dönmez ve Yönetim Kurulu Üyeleri, kısa bir süre önce Konya Gençlik ve Spor İl Müdürü olarak atanan Birdal Öztürk'e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. 

Ziyarette karşılıklı görüşmelerde sporun geliştirilmesi, gençlerin kötü alışkanlıklardan uzaklaştırılarak spora yönlendirilmesinin önemine değinildi. 

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Gençlik ve Spor İl Müdürü Öztürk, Konya ve ülke sporu için her türlü işbirliğine hazır olduklarınısöyledi.

Öztürk’ün, Konya sporuna önemli katkılar yapacağına ve başarılı sporcuların yetişmesi noktasında çalışmalara imza atacağına inandıklarını ifade eden TSYD Genel Başkanı Yardımcısı Recep Çınar ve Konya Şube Başkanı Murat Dönmez ise, kentte bulunan tesislerin daha aktif kullanılması için dernek olarak her türlü işbirliğine hazır olduklarını dile getirdi.

TSYD Yöneticileri, Valilik ve Belediyeler tarafından 28 ilçenin de katılımı için ulaşımının ücretsiz sağlanarak onlarında bu tesislerden yararlandırılması gerektiğini vurguladı. 

TSYD Konya Şube Başkanı Murat Dönmez, günün anısına Gençlik ve Spor İl Müdürü Birdal Öztürk’e hediye takdiminde bulundu.

Ziyarette, _TSYD Konya Şube yöneticileri Mürsel Çetin, H. Avni Uğur, Kemal Soylu, Hüseyin Turgut, Ferhat Türkoğlu Abdullah Leblebici_ hazır bulundu.