Reklam
  • Reklam
Kozmetik de tercih edilen isim Highlighte
Reklam

Kozmetik de tercih edilen isim Highlighte

Kozmetik ürünleri arasında çok tercih edilen bir ürün olan Highlighter, dilimizde aydınlatıcı olarak bilinmektedir.

02 Şubat 2020 - 17:48 - Güncelleme: 19 Ocak 2021 - 22:20

Yüzümüzde ve vücudumuzda belli bir alanı aydınlatmak, için kullanılmaktadır. Ürün, farklı formlarda satılmaktadır. Yazın genellikle likit olanları; kışın ise, toz olanları tercih edilmektedir. Yüzü aydınlattığı için, daha dinamik ve sağlıklı bir görünüm vermektedir. Gece ve gündüz makyajında da kullanılabilmektedir.

Yüzümüzün yüksekte kalan kısımlarına uygulanan highlighter, kullanıldığı anda fark edilen, kişiye verdiği ışıltıyla makyajı tamamlayan bir üründür. Bu ürünle yapılan bir makyaj, asla sıradan bir makyaj değildir. En hafif makyajda bile, highlighter kullanılıyorsa, ışıltı anındaetraftan fark edilecektir.  Makyajı tamamlayan bu ürünü kozmetik ürün satan mağazalardan ve internet üzerinden kolaylıkla temin etmek mümkündür.

Highlighter Kullanırken Nelere Dikkat Etmek Gerekmektedir: ?  Özellikle yüzümüzün daha ışıltılı görünmesi için kullanılan bu ürünü, uygun bölgelerimize uygulamamız gerekmektedir. Yanaklarımıza uygulamak istersek, allığımızın biraz üstüne, elmacık kemiklerimizin en üst noktasına uygulayabiliriz. Göz pınarlarımıza, burun üstüne, kaşlarımızın alt kısmına, şakaklarımıza uygulayabiliriz. Highlighteri rastgele sürersek, ışıltı kazanmak isterken, komik duruma düşebiliriz. Bu nedenle, bilinçli kullanmak gerekmektedir.En uygun ve kaliteli ürünleri incelemek ve satın almak için http://pillisozluk.com/highlighter/ sayfasınız incelemeniz tavsiye edilir.

 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Büyükşehir'den ulaşım duyurusu
Büyükşehir'den ulaşım duyurusu
Pota da zor gelen galibiyet 89-84
Pota da zor gelen galibiyet 89-84