Reklam
  • Reklam
MARKAFEST’in nabzı dijitalde atacak!

MARKAFEST’in nabzı dijitalde atacak!

Selçuk Üniversitesi İletişim Fakültesi Reklamcılık Bölümü tarafından gerçekleştirilen MarkaFest bu yıl 3. kez sektöründe öncü markaları ve profesyonelleri üniversite öğrencileriyle biraraya getiriyor.

17 Mayıs 2021 - 14:28

Dünyayı etkisi altına alan pandemi nedeni ile bu yıl online gerçekleştirilecek olan MarkaFest, 19-28 Mayıs 2021, MarkaFest Akademi ise 31 Mayıs - 4 Haziran 2021 tarihlerinde etkinliğin dijital mecralarından canlı ve ücretsiz takip edilebilecek.

“İLHAM VEREN ÖYKÜLER”LE ÜNİVERSİTE ÖZEL SEKTÖR İŞBİRLİĞİ GÜÇLENİYOR

Özel sektörle yakın iş birliği içinde olmanın hem üniversite gençliği hem de sektörlerin geleceği açısından son derece hayati bir role sahip olduğu düşüncesinden hareketle planlanan ve geleneksel hale gelen etkinlik, ülkemizde faaliyet sektörde öncü ulusal ve uluslararası markaların üst düzey yöneticilerini gençlerle buluşturarak özellikle pazarlama iletişimi alanında istihdam hedefi bulunan öğrencilerin kariyer planlarına, bilgi birikimlerine ve vizyonlarının gelişimine pozitif katkı sağlamayı amaçlıyor.

Türkiye’nin en nitelikli iletişim eğitimine sahip fakültelerinden biri olan Selçuk Üniversitesi İletişim Fakültesi’nin Reklamcılık Bölümü’nden Prof. Dr. Aşina Gülerarslan Özdengül’ün proje yöneticiliğinde ve Öğr. Gör. Dr. Arzu Kazaz koordinatörlüğünde gerçekleştirilen etkinlikte yine aynı fakültenin Reklamcılık 4. Sınıf öğrencileri görev alıyor.

BİR KİŞİSEL GELİŞİM ZİRVESİ “MARKAFEST AKADEMİ”

Bu yıl MarkaFest bir yenilikle programına MarkaFest Akademi yi de dahil ediyor. Farklı disiplinlerden alanının en iyilerini gençlerle buluşturacak olan Markafest Akademi, "Öğrenecek Çok Şey Var" mottosuyla, gençleri profesyonel yaşama hazırlamayı ve çok yönlü gelişimlerine katkı sağlamayı amaçlıyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kombine satışları başlıyor
Kombine satışları başlıyor
7 kişinin katili yakalandı
7 kişinin katili yakalandı