Reklam
  • Reklam
Taraftarlarımızı maçlara bekliyoruz

Taraftarlarımızı maçlara bekliyoruz

Konyaspor yönetim kurulu üyelerinden 2.Başkan Serhat Güler, basın sözcüsü Mahmut Güzel, basketboldan sorumlu şube yöneticisi Ali Camgöz ve alt yapıdan sorumlu yönetim kurulu Üyesi İsmail Yazıcı, Konya spor basını ile bir araya geldi.

31 Ağustos 2023 - 15:14

Konyaspor’un önemli bir marka olduğunu ifade eden yönetim kurulu üyeleri, “Konyaspor’a sahip çıkmak ve korumak sadece yönetim kurulunun görevi olmamalıdır. Taraftarlarımız ve herkes takıma sahip çıkmalıdır” dedi.

“KONYASPOR’A SAHİP ÇIKALIM”

Konyaspor’un değerli bir marka olduğunu anlatan Konyaspor Basın Sözcüsü Mahmut Güzel, “Altını çizmemiz gereken bir konu daha var. Bu da sponsorluklar. Reklam gelirlerinin Anadolu kulüpleri için ne kadar önemli olduğunun farkındayız. Özellikle pandemi sonrası daralan futbol ekonomisini de göz önüne aldığımızda Konyaspor’un mali durumu da ortada. Bu yüzden sponsorlukların değeri bizler için çok yüksek. Konyaspor’a sahip çıkmak ve korumak sadece yönetim kurulunun görevi olmamalıdır. Burada siz değerli basın mensuplarımızın, sanayicilerimizin, siyasetçilerimizin, tüm taraftarlarımızın bu kulübe sahip çıkması gerekiyor. Konyaspor, Konya’nın bir markasıdır. Konyaspor hepimizin ortak noktası olmalıdır. Konyaspor’un başarısı hepimizin başarısıdır. Bu yüzden lütfen farklı düşünceleri bir kenara bırakıp Konyaspor’a sahip çıkalım” dedi.

Konyaspor 2. başkanı Serhat Güler de, Ali Çamdalı’nın iki sebep yüzünden sportif direktörlük görevine getirildiğini açıkladı.

Güler, “Ali Çamdalı ilk geldiğinde Nzonzi transferinde önemli rol oynadı. Görüşmeleri ve para konusunu kendisi ayarladı ve çok uygun maliyete de bu işi bitirdi. Ali Çamdalı ayrıca altyapı ile de yakından ilgilenecek. Altyapı maçlarında yer alacak. Genç oyuncuların gelişimini takip edecek. Bu iki sebepten dolayı görev verildi.

Konyaspor yönetim kurulu Üyesi Ali Camgöz de yaptığı açıklamada, Dimitri Payet transferinden kendi istekleri doğrultusunda vazgeçtiklerini açıkladı.

Camgöz, ayrıca Uche ile ilgili bir davanın mevcut olduğunu ancak herhangi bir ödemenin şu an için söz konusu olmadığını ifade etti. 

Camgöz, yeni sezonda Türkiye basketbol 1.Lig’de mücadele edecek Konyaspor'un kadrosunu 11 yerli ve 1 yabancı transfer ile güçlendirdiğini hedeflerin ise her zaman şampiyonluk olduğunu anımsattı.

 

 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Yıllarca hizmet edenler unutulmadı
Yıllarca hizmet edenler unutulmadı
TSYD Konya 25 yaşında
TSYD Konya 25 yaşında