Reklam
  • Reklam
Tozoğlu’ndan Kalaycı’ya Pazar daveti

Tozoğlu'ndan Kalaycı'ya Pazar daveti

İYİ Parti İl Başkanı Gökhan Tozoğlu, ülke şartlarının çok iyi durumda olduğunu söyleyen MHP Konya Milletvekili Mustafa Kalaycı'ya ' Gel beraber bir pazara gidelim. Şartlar iyi mi kötümü beraber görelim' çağrısında bulundu.

31 Ekim 2021 - 19:49 - Güncelleme: 31 Ekim 2021 - 19:56

MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Konya Milletvekili Mustafa Kalaycı geçtiğimiz gün şehrimizdeki bir programda yaptığı konuşmada, "Türkiye ekonomisi giderek daha da güçlenmektedir. Yatırımlarda, üretimde, istihdamda ve ihracattaki artışlar tüm hızıyla devam etmektedir." ifadelerini kullanmış ve anlaşılıyor ki partimizin de içinde olduğu ittifakı kastederek "felaket tellallığı" yaptığımızı iddia etmiş.

Bu vesile ile Mustafa Kalaycı'yı markete gitmeye, petrol istasyonuna uğramaya, pazara gitmeye davet ediyoruz. Dilerse bir de döviz bürosuna da uğrayabilir. Bu vesile ile 100 TL uzattığında karşılığında kaç ABD Doları , kaç EURO veriyorlar görmüş olur. Yine aynı 100 TL ile kaç kilogram ayçiçek yağı, kaç kilogram tavuk eti, kaç kilogram meyve alabiliyor görmüş olur.

İktidar cephesi ve ortakları kolaycılığa öylesine alışmış durumda ki yakında enflasyondaki fahiş artışı, döviz fiyatlarındaki önlenemez yükselişi de muhalefet partilerine yüklerlerse şaşırmamak lazımdır. Ancak önemli olan şudur ki milletimiz her şeyin farkındadır. Ve en kısa zamanda gereğini yapacaktır.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Altay çalışan gençlerle buluştu
Altay çalışan gençlerle buluştu
Türkiye'de ilk projeyi Karatay yaptı
Türkiye'de ilk projeyi Karatay yaptı