Reklam
  • Reklam
Türk Kızılay’dan Yeni Yıldırım Elektrik’e plaket

Türk Kızılay’dan Yeni Yıldırım Elektrik’e plaket

Türk Kızılay Meram şubesi, kendilerine maddi ve manevi destek veren kişi ve kuruluşlara teşekkür plaketi takdim etmeye devam ediyor. 

28 Temmuz 2022 - 15:40

Türk Kızılay Meram Şube Başkanı Mustafa Aydın ve yönetim kurulu üyesi Muhammed Şeker, sektöründe Konya’nın önemli şirketlerinden Yeni Yıldırım Elektrik firmasını ziyaret ederek, şirket  sahipleri Ömer ve Mert Çoktosun’a Kızılay’a sağladığı katkılardan dolayı teşekkür plaketi takdim ettiler.
Türk Kızılay’ın dünya üzerindeki mazlumların ve ihtiyaç sahiplerinin imdadına koşan bir yardım kuruluşu olduğunu ifade eden Türk Kızılay Meram Şube Başkanı Mustafa Aydın, “Türkiye’de ve dünyada, insani yardım hizmetinde model alınan, insanların en zor anlarında yanındaki kuruluş olmak vizyonuyla hareket eden Türk Kızılay, afetlerde ve olağan dönemde ihtiyaç sahipleri ve korunmasızlara yönelik yardım sağlamak, toplumda yardımlaşmayı geliştirmek, güvenli kan teminini gerçekleştirmek ve zarar görebilirliği azaltmak amacıyla faaliyetlerini yürütmektedir. Bu yolda en büyük destekçimiz hayırsever iş adamlarımız ve aziz milletimizdir. Bu gönüllülük seferberliğinde Konya’mızın güzide kuruluşlarından biri olan Yeni Yıldırım Elektrik’ten de büyük katkı ve destek görmekteyiz. Kendilerine hem çalışmalarında hem de bu gönüllü hizmetlerinden dolayı başarılar dileriz” şeklinde konuştu. 
Yeni Yıldırım Elektrik firması sahiplerinden Ömer Çoktosun’da Türk Kızılay Meram Şube yönetimine nazik ziyaretleri ve kendilerine verdiği plaket  nedeniyle teşekkür ederken, “imkanlarımız ölçüsünde Türk Kızılay’a bu zamana kadar olduğu gibi bundan sonrada destek vermeye devam edeceğiz. Türk Kızılay’ı ülkemizin en güvenilir yardım kuruluşudur. Yaptıkları yardımları gayet iyi biliyoruz” dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Karatay'dan bir Kapalı Spor Salonu daha
Karatay'dan bir Kapalı Spor Salonu daha
Meram Lavanta kokacak
Meram Lavanta kokacak