Reklam
  • Reklam
Zahide Yetiş  Konya’da

Zahide Yetiş  Konya'da

Türkiye’deki kadınların güvenilir dostu Zahide Yetiş ile dermatologların tavsiye ettiği güvenilir marka CeraVe dermatoloji alanında uzman doktorların katılımı ile bir iyilik hareketinde buluşuyor.

21 Şubat 2019 - 14:22

“Kötüler Giremez” sloganıyla yola çıkılan bu harekette, Türkiye’nin 10 farklı noktasında kadınlarla buluşulacak ve merak ettikleri soruları Zahide Yetiş uzman dermatologlara onlar için soracak. Hem kendi cilt bakımları hem de çocuklarının cilt bakımında doğru bildikleri yanlışlar düzeltilecek ve cilt problemleri ile nasıl başa çıkabileceklerini öğrenecekler. Eylül 2018 itibariyle Türkiye’de ilk kez raflarda yer bulan CeraVe’nin sırrı içeriğinde cilt için gerekli seramidlerin yer alması ve gün boyu nemlendirme sağlaması. Böylece gün içerisinde maruz kalınan çevresel faktörler nedeniyle kaybettiğimiz seramidleri yerine koyuyor ve dışarıdan hiçbir kötülüğün cildimize girmesine izin vermiyor.

Cildinizin iyiliği için sloganı ile Türkiye’deki yolculuğuna başlayan CeraVe, Zahide Yetiş öncülüğünde ve uzman dermatologların tavsiyesi ile daha çok kadının cildi iyilik ile tanışsın diye herkesi bu harekete katılmaya davet ediyor. Katılımın ücretsiz olduğu etkinlik 23 Şubat Cumartesi günü, saat 12.00’de M1 Konya AVM’de  olacak.

 

 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Konyaspor'dan Arda Kardeşler'e tepki!
Konyaspor'dan Arda Kardeşler'e tepki!
Montella tesisleri inceledi
Montella tesisleri inceledi