Reklam
  • Reklam
24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlu Olsun

24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlu Olsun

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, ülkemizin her köşesinde fedakarca hizmet veren tüm öğretmenlerin 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutladı.

24 Kasım 2019 - 13:46

Altay’ın Öğretmenler Günü mesajı şöyle: “Bir milletin ileri medeniyet seviyesine ulaşabilmesi, diğer milletlerle yarışabilmesi, onları geçebilmesi ancak iyi bir eğitimle mümkün olabilir. İyi bir eğitim ise çağın ihtiyaçlarına göre yetişmiş, kalbi ülkesi ve milleti için çarpan öğretmenlerle verilebilir.

İlk emri oku olan bir dinin müntesipleri olarak bizlere okumayı öğreten öğretmenlerimize minnetimiz yaşadığımız sürece devam eder. Ailemizdeki ilk öğretmenler olan anne ve babalarımız, sonra okullardaki öğretmenlerimiz hayatımızın şekillenmesinde en büyük paya sahiptir. Öğretmenlerimizin, ülkemizin geleceği olan çocuklarımızın donanımlı; vatanını, milletini, devletini, bayrağını seven nesiller olarak geleceğe hazırlanmasında çok büyük katkıları vardır. Bu nedenle ülkemizin 2023, 2053 ve 2071 hedeflerine ulaşabilme konusunda en büyük görev öğretmenlerimize düşüyor.

Gençlerimizi ve geleceğimizi emanet ettiğimiz, ülkemizin her köşesinde fedakarca hizmet veren tüm öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutluyor; görevleri başında şehit olan ve ebediyete irtihal eden tüm öğretmenlerimize Allah’tan rahmet diliyorum.”

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Bayram ikramiyeleri 17-29 Temmuz da yatırılacak
Bayram ikramiyeleri 17-29 Temmuz da yatırılacak
Koca: Vak'a düşüşü kurallara bağlı
Koca: Vak'a düşüşü kurallara bağlı