Reklam
  • Reklam
Genç KOMEK Öğrencileri Mikrofon Başında

Genç KOMEK Öğrencileri Mikrofon Başında

Konya Büyükşehir Belediyesi Genç KOMEK Yaz Okulu’nda Medya Okur Yazarlığı ihtisas sınıflarında sunuculuk, diksiyon ve radyoculuk eğitimi alan öğrenciler “Genç KOMEK Çocuk Radyosu” programı kapsamında yerel radyolarda mikrofon başına geçerek dinleyicilere seslendi.

25 Ağustos 2019 - 13:55

Konya Büyükşehir Belediyesi tarafından Konya genelinde 17 bin 500 öğrencinin katılımı ile devam eden Genç KOMEK Yaz Okulu’nda Medya Okur Yazarlığı ihtisas eğitimleri alan öğrencilere yönelik “Genç KOMEK Çocuk Radyosu” etkinlikleri düzenlendi.

Genç KOMEK Yaz Okulu’nda Dinimiz-Değerlerimiz, Spor ve Sanat dallarında eğitimlere ve çok sayıda faaliyete katılarak yaz tatillerini verimli geçiren öğrencilere yönelik bu yıl ilk kez Medya Okur Yazarlığı sınıfları da açıldı. İhtisas sınıflarında uzmanlardan sunuculuk, diksiyon ve radyoculuk eğitimi alan öğrenciler, yerel radyolarda mikrofon başına geçerek radyoculuk deneyimi yaşadılar.

İlk kez mikrofon başına geçerek dinleyicilere seslenen öğrenciler çok mutlu olduklarını ifade ederken; çocuklarının heyecanına ortak olan veliler de Genç KOMEK Yaz Okulu’nda verilen eğitimler ve bu tür etkinlikler nedeniyle Büyükşehir Belediyesi’ne teşekkür ettiler.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Diagne SÜ'de testten geçti
Diagne SÜ'de testten geçti
KTÜN, 8 Takımla TEKNOFEST’te Yarışacak
KTÜN, 8 Takımla TEKNOFEST’te Yarışacak