Reklam
  • Reklam
Mutluluk için “evet” dediler

Mutluluk için “evet” dediler

Mutlu bir yuva kurmak için bir araya gelen Melek ve Abdullah, nikah ve düğün töreni ile hayatlarını birleştirdi.

10 Haziran 2019 - 16:38

Safa Tarım Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Büyükeğen’in oğlu Abdullah dünyaevine girdi. Huriye-Ahmet Fikret Carı ailesinin kızı Melek, Emine- Mustafa Büyükeğen ailesinin oğlu Abdullah ile evlendi. İkonia Garden Düğün Salonu’nda gerçekleşen düğün merasiminde gençlerin nikahını Konya Büyükşehir Belediyesi Başkanı Uğur İbrahim Altay kıyarken, Vali Cüneyit Orhan Toprak, Konya Cumhuriyet Başsavcısı Ramazan Solmaz, İl Emniyet Müdürü Şükrü Yaman, AK Parti Konya Milletvekili Ahmet Sorgun, Konya Ticaret Odası Başkanı Selçuk Öztürk, Konya Ticaret Borsası Başkanı Hüseyin Çevik, İl Müftüsü Ahmet Poçanoğlu, Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca da mutlu ana şahitlik etti.  

Yakınlarını ve dostlarını, “Düğün törenimizde sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız” yazılı davetiyeler ile düğünlerine çağrına genç çift, mutlu bir yuva kurarak Hz. Peygamber (sav)’in sünnetini yerine getirmenin sevincini, aileleri de çocuklarının mürüvvetini görmenin mutluluğunu yaşadı. Carı ve Büyükeğen aileleri düğüne katılanlarla tek tek ilgilenerek mutluluklarını paylaştı. Davetliler de Melek ve Abdullah’a kurdukları yuvada bir ömür mutlu olmaları için dua ederek, hayırlı olsun dileklerini iletti.

Bizler de çıktıkları bu yolda sevgi ve saygı içerisinde sağlıklı bir ömür sürmeleri temennisiyle Abdullah ve Melek’e iki cihan saadeti diler, beraberliklerinin iki aileye de mutluluk getirmesini Cenab-ı Allah’tan niyaz ederiz.

 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Korkmaz: Önemli olan kazanmak
Korkmaz: Önemli olan kazanmak
Uzatmalar da gelen gol umut verdi 1-0
Uzatmalar da gelen gol umut verdi 1-0