Reklam
  • Reklam
Otonom Ekibine Teşekkür

Otonom Ekibine Teşekkür

Konya Teknik Üniversitesi (KTÜN) Rektörü Prof. Dr. Babür Özçelik, OpenZeka tarafından düzenlenen ve son teknoloji ürünü sensörler ile yapay zeka algoritmalarının otonom araç uygulaması üzerinde geliştirilmesini amaçlayan ‘MARC Mini Otonom Araç Yarışmasında’ birincilik elde eden KTÜN RAC-LAB ekibine teşekkür belgesi verdi.

30 Mayıs 2019 - 16:44

Rektörlük makamında düzenlenen törene, ekibin akademik danışmanlarından Dr. Öğr. Üyesi Akif Durdu ve Dr. Öğr. Üyesi Ömer Kaan Baykan, Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümü öğrencilerinden Erol Öztürk, Mehmet Duramaz, Yunus Emre Dursun, Osman Karagülle ve Bilgisayar Mühendisliği bölümü öğrencilerinden Meryem Afife Mutluer ile İrem Nur Yoldaş katıldı.

Rektör Prof. Dr. Babür Özçelik, yaptığı konuşmada, kazanılan başarıların verilen eğitimin kalitesini yansıttığını ifade etti. Türkiye’nin gelişimi için nitelikli proje geliştiren öğrencilere ihtiyaç olduğunu belirten Prof. Dr. Özçelik, öğrencilere kariyer planlamaları konusunda tavsiyelerde bulundu. Prof. Dr. Özçelik: “Üniversitemizin tanınırlığı açısından elde edilen başarılar büyük önem taşıyor. Üniversitemizde görmüş olduğunuz eğitim ve yeteneklerinizle girişimci olarak kendi firmanızı kurabilir ve sektörde önde gelen firmalara sahip olabilirsiniz. Bu anlamda sektördeki önemli firmalarda staj yapmak da sizlerin yetişmesi adına ciddi katkılar sağlayacaktır. Bu duygu ve düşüncelerle RAC-LAB ekibi olarak elde ettiğiniz başarıyla üniversitemiz adına gurur duyuyor ve başarılarınızın devamını diliyorum.” ifadelerini kullandı.

Ardından RAC-LAB ekibi teşekkür belgelerini Rektör Prof. Dr. Babür Özçelik’in elinden aldı.

 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Konyaspor ateş çemberinden çıkamadı 1-3
Konyaspor ateş çemberinden çıkamadı 1-3
Artış eğilimi yavaşladı
Artış eğilimi yavaşladı