Reklam
  • Reklam
Şahiner: Geçen sezona göre daha iyi olacağız

Şahiner: Geçen sezona göre daha iyi olacağız

Konyaspor'un kaptanı Ömer Ali Şahiner, "UEFA sıralamasında kendimize bir yer bulmak istiyoruz. Ayrıca geçtiğimiz sezona göre daha iyi olacağımızı düşünüyorum" dedi.

18 Temmuz 2019 - 15:58

Ömer Ali Şahiner, Bolu Dağı'nda bulunan bir otelde kamp çalışmalarına devam eden Konya ekibinin akşam antrenmanı öncesinde yaptığı açıklamada, yoğun çalışma temposu içinde olduklarını söyledi. Hem Bolu'daki hem de Hollanda'daki kampın sonuçlarını ligde en iyi şekilde alacaklarına inandığını anlatan Ömer Ali, "Ağır antrenmanlar geçiyor. Bu çalışmalar, bizim ve takım için inşallah olumlu olarak lige yansıyacak. Hollanda’daki kamp öncesi hem güç depolamak hem de takım içindeki birlik beraberliği yakalamak için güzel bir ortam var." diye konuştu.

Daha iyi olacağız

Ömer Ali, Süper Lig'de her sezonun zor geçtiğini vurgulayarak, "Takımlar kadrosunu güçlendiriyor, transferler yapıyor. Artık oyun ve sistem olarak her takım ortaya bir şey koymaya çalışıyor. Ama bizim kulüp ve takım olarak hedeflerimiz var. Bu hedefler doğrultusunda hem saha içinde hem saha dışında güzel bir yapılanma var. Dışarıda insanlar bunun farkında. Konya’da maçlar her zaman zor oluyor. Deplasmanda da sıkıntı çıkaran, zorluk çıkaran bir ekip oluyoruz." ifadelerini kullandı. "Geçen senenin üzerine koyacağımızı düşünüyorum. Geçen sene inişli çıkışlı birçok maç oynadık. İnşallah bu sene geçen seneki sıkıntıları, inişli çıkışlı grafiği sergilemeden, üstüne koyarak düzenli bir şekilde, emin adımlarla hedeflerimize gitmek istiyoruz. Türkiye Kupası bu sene bizim için özellikle birinci hedeflerden olabilir. Ligde de, UEFA sıralamasında kendimize bir yer bulmak istiyoruz. Çünkü yakın bir dönemde o arenaya gitmiş bir camia olarak en büyük isteğimiz tekrar yakalamak olacak."

Milli takımda kalıcı olmak istiyorum

Bireysel anlamda en büyük hedefinin milli takımda kalıcı olabilmek olduğunu da sözlerine ekleyen Ömer Ali Şahiner, “Öncelikle A Milli Takımda olmak çok güzel bir duyguydu. Orada da 4 tane maç vardı. Son 1 maç hariç milli takım için de bizim için de gayet güzel geçti. Bireysel olarak saha içi ve saha dışı kazanımlarım oldu. İnşallah bundan sonrada çağrılmaya da devam ederim. Asıl hedefim bundan sonrası için çünkü oraya gitmek biraz daha kolay ama kalıcı olabilmek, o takımın içine girebilmek daha zor. İnşallah bu seneki performansımla çağrılmaya devam ederim ve takım içinde kendime yer bulurum. En büyük bireysel hedefim o olacak” dedi. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Konyaspor'dan deprem bölgesine yardım
Konyaspor'dan deprem bölgesine yardım
Erdoğan: 'Devlet olarak gerekeni yapacağız'
Erdoğan: 'Devlet olarak gerekeni yapacağız'