Reklam
  • Reklam
Akşeker, Konyaspor’un 100. Yıl kutlamalarında

Akşeker, Konyaspor'un 100. Yıl kutlamalarında

Konyaspor 100. Yıl Festivali'nde kurulan stantta Konyaspor Kulübü Başkanı Fatih Özgökçen'i misafir eden AKŞEKER, katılımcılara da sucuk ziyafeti verdi

12 Haziran 2022 - 14:43

AKŞEKER Grup Yönetim Kurulu Üyesi Mert Şeker ile satış direktörü İbrahim Topçu, AKŞEKER standını ziyaret eden Konyaspor Başkanı Fatih Özgökçen ve yönetimini misafir etti.

Konyaspor’un 100. yılı nedeniyle düzenlenen festival kapsamında MEDAŞ Konya Büyükşehir Stadyumu ve festival alanında kurulan standları ziyaret eden Özgökçen, AKŞEKER’in standında da ürünler ve AKŞEKER'in çalışmaları hakkında bilgi aldı. 

Başkan Özgökçen’in ziyaretinden onur duyduklarını dile getiren Mert Şeker, “Konyaspor’un 100. yılında Konyaspor Kulübü Başkanı Fatih Özgökçen ve yönetimi stantımızı gezerek bizleri de onure ettiler. 10 gün sürecek kutlamalarda biz de AKŞEKER firması olarak stantlarımızı kurduk. Burada kutlamalara katılan halkımıza ikramlarda bulunuyoruz. Sucuk ziyafeti vermeye devam edeceğiz. AKŞEKER olarak Konyasporumuzun 100. yılını kutlar başarılarının devamını dileriz” dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Karatay'dan bir Kapalı Spor Salonu daha
Karatay'dan bir Kapalı Spor Salonu daha
Büyükşehir'den bisiklet etkinliği
Büyükşehir'den bisiklet etkinliği