Reklamı Geç
Reklam
  • Reklam
Aşçı’ya Kızılay’ dan teşekkür plaketi
Reklam

Aşçı'ya Kızılay' dan teşekkür plaketi

Türk Kızılay Meram şubesi, kendilerine maddi ve manevi destek veren kişi ve kuruluşlara teşekkür plaketi takdim ediyor.

30 Mayıs 2022 - 20:33

Türk Kızılay Meram Şube Başkanı Mustafa Aydın ve yönetim kurulu üyeleri, AŞÇILAR Gıda Sanayi ve Ticaret AŞ. Yönetim kurulu başkanı Musa Aşçı’yı ziyaret ederek başarılı çalışmaları ve Kızılay’a sağladığı katkılardan dolayı teşekkür plaketi takdim ettiler.

 

Türk Kızılay’ın dünya üzerindeki mazlumların ve  ihtiyaç sahiplerinin imdadına koşan bir yardım kuruluşu olduğunu ifade eden Türk Kızılay Meram Şube Başkanı Mustafa Aydın, “Türkiye’de ve dünyada, insani yardım hizmetinde model alınan, insanların en zor anlarında yanındaki kuruluş olmak vizyonuyla hareket eden Türk Kızılay, afetlerde ve olağan dönemde ihtiyaç sahipleri ve korunmasızlara yönelik yardım sağlamak, toplumda yardımlaşmayı geliştirmek, güvenli kan teminini gerçekleştirmek ve zarar görebilirliği azaltmak amacıyla faaliyetlerini yürütmektedir. Bu yolda en büyük destekçimiz hayırsever iş adamlarımız ve aziz milletimizdir. Bu gönüllülük seferberliğinde Konya’mızın gözde kuruluşu Aşçılar AŞ’den büyük katkı ve destek görmekteyiz. Kendilerine hem çalışmalarında hem de bu gönüllü hizmetlerinde başarılar diliyoruz” dedi. 

 

Türk Kızılay Meram şubesi olarak Ramazan ayı boyunca 1300 ailenin evlerine kadar gidilerek her gün sıcak yemek dağıttıklarının altını da çizen Başkan Aydın, bu örnek yardımları devam ettireceklerini ve Kurban bayramı öncesi de yine ihtiyaç sahibi ailelere bir kaç ay yetebilecek kahvaltı paketlerini ulaştıracaklarını sözlerine ekledi.

 

Aşçılar AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Musa Aşçı’da, Türk Kızılay Meram Şube yönetimine nazik ziyaretleri ve plaket takdimi nedeniyle teşekkür ederken, “Türk Kızılay’a destek olmak hepimizin en büyük ve asli görevi olmalıdır. Biz de şirket olarak maddi ve manevi bugüne kadar olduğu gibi Türk Kızılay’a destek olmaya devam edeceğiz."şeklinde konuştu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Para Masa Tenisinde Türk sporcular 4 kategoride de şampiyon oldu
Para Masa Tenisinde Türk sporcular 4 kategoride de şampiyon oldu
Türkiye, kadınlar hentbolda şampiyon oldu
Türkiye, kadınlar hentbolda şampiyon oldu