Değişimin vakti geldi!

Değişimin vakti geldi!

6'lı Masanın Karatay ilçe başkanları, 'artık Konya'da değişimin vaki geldi' mesajını verdi.

19 Ocak 2023 - 11:58

Millet İttifakından oluşan 6'lı masanın Karatay ilçe başkanları birlikte yaptıkları toplantıda Mayıs ayında yapılacak seçimlerde sandık güvenliğinin sağlanması ve yapacakları çalışmaları değerlendirerek, artık Konya'da değişimin vaktinin geldiğinin mesajını verdiler. 

6 Masanın CHP Karatay İlçe Başkanı Refik Serttaş, İYİ Parti Karatay İlçe Sekreteri Yaşar Gider, Saadet Partisi Karatay İlçe Başkanı Fatih Karaman, Gelecek Partisi Karatay İlçe Başkanı Seyit İbrahim Durmuş, Deva Partisi Karatay İlçe Başkanı Ahmet Tahralı ve Demokrat Parti Karatay İlçe Başkanı Yusuf Köse, Saadet Partisi Karatay ilçe Başkanı Fatih Karaman'ın ev sahipliğinde toplanarak, Mayıs ayı içinde gerçekleştirilecek olan Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili seçimlerinde sandık güvenliğini ve birlikte yapacakları çalışmaları değerlendirdiler.     

Toplantı sonunda açıkladıkları ortak metinde şunları dile getirdiler: "Karatay’da 6'lı masa İlçe Başkanları olarak; 2023 seçimleri sandık güvenliği için omuz, omuza vererek çalışmalarımıza devam ediyoruz. 6'lı masa ilçe başkanları olarak, 'Milletimizin birliği ve beraberliğini sağlayacak, farklılıklarımızı bir zenginlik olarak görecek, inanç özgürlüğünün teminatı olacaktır.' Gençlerimiz , kadınlarımız ve tüm insanımız ekonomik ve sosyal politikaların mağduru olmaktan kurtulacak ve geleceğe gülümseyerek umutla bakacaktır. Mutlu yarınlarda Umut dolu günlere , birlikte ulaşmak azim ve kararlılığı ile tüm Konyalı hemşerilerimizi sevgiyle kucaklıyoruz. Artık Konya da değişimin vaktinin geldiğini söylüyoruz" dediler. 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Nihayet... Yunus Mallı gönderildi
Nihayet... Yunus Mallı gönderildi
Konyaspor ilk transferi savunmaya yaptı
Konyaspor ilk transferi savunmaya yaptı