TSYD Konya’dan Başkanlara ’Hayırlı Olsun’ Ziyareti  

TSYD Konya'dan Başkanlara 'Hayırlı Olsun' Ziyareti  

Türkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD) Genel Başkan Yardımcısı Recep Çınar ve Konya Şube Yöneticileriyle birlikte Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş ve Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca’ya yeniden seçilmelerinden dolayı hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

16 Mayıs 2024 - 22:06 - Güncelleme: 16 Mayıs 2024 - 22:23

Türkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD) Genel Başkan Yardımcısı Recep Çınar, Konya Şube Başkanı Murat Dönmez ve yönetim kurulu üyeleri, 31 Mart'ta gerçekleştirilen Mahalli İdareler Genel Seçimleri sonrasında ikinci kez Başkan seçilen Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca ve Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş 'u ziyaret ederek ‘hayırlı olsun’ temennisinde bulundular.

Ziyarette her iki belediye başkanı da, spor ve sporcuya büyük önem verdiklerini ilçelerine yeni tesis kazandırmak için çabaladıklarını söylediler.

 

TSYD Genel Başkanı Yardımcısı Recep Çınar ve Konya Şube Başkanı Murat Dönmez de, yapılan tesislerin kıymetinin bilinmesini, genç nüfusun kötü alışkanlıklardan uzaklaşması için yapılan ve yapılacak tesislerin önemli olduğunu, Konya ve ülke sporuna yeni sporcuların kazandırılması için tesislerinin daha aktif hale gelmesi için de TSYD olarak her türlü desteği vereceklerini söylediler.

 

Ziyarette TSYD Konya Şube Başkan Yardımcıları Mürsel Çetin ve Hüseyin Avni Uğur, Yönetim Kurulu Üyeleri Kemal Soylu, Ferhat Türkoğlu, Hüseyin Turgut ile Abdullah Leblebici de hazır bulundu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Konya Polisinden 'Change' operasyonu
Konya Polisinden 'Change' operasyonu
 Öğrencilere Şed kuşanma töreni
Öğrencilere Şed kuşanma töreni