Reklam
  • Reklam
ASKON’da Atilla Sinacı dönemi

ASKON'da Atilla Sinacı dönemi

ASKON Konya Şubesi’nde gerçekleştirilen Olağanüstü Genel Kurul’da üyeler Atilla Sinacı’yı seçti.Şube’nin yeni başkanı Atilla Sinacı oldu

18 Ocak 2020 - 18:28

Anadolu Aslanları İşadamları Derneği (ASKON) Konya Şubesi Olağanüstü Genel Kurulu tamamlandı. Atilla Sinacı ve Kerim Yaman’ın başkanlık için yarıştığı Genel Kurul’da Genel Merkez’in adayı Atilla Sinacı 79 oyla başkan seçildi. 156 oyun kullanıldığı seçimde Atilla Sinacı 78, Kerim Yaman 77 oy aldı. Bir oy da geçersiz sayıldı.

ASKON Konya Şube Binası’nda gerçekleşen genel kurula katılım yoğun oldu. Divan Başkanlığı’nı ASKON Konya Şube Kurucu Başkanı Ali Sarı, Divan Üyeliklerini Ali Umur ve Zeliha Üzümcü yaptı.

Genel kurulun açılışını yapan Konya Şube Başkanı Yakup Yıldırım, “Güzel bir genel kurula şahitlik ediyoruz. Burada iki arkadaşlarımız yarışıyor. Üyelerimiz iyi bir katılım sağladı. 11 yıldır yürüttüğüm şube başkanlığı görevini bugün bırakıyorum. Kazanacak arkadaşa başarılar diliyor, tüm arkadaşlardan haklarını helal etmelerini istiyorum” diye konuştu.


 

Yeni Başkan Atilla Sinacı ise, kendisini destekleyen, desteklemeyen tüm üyelere teşekkür ederek, “ASKON Konya Şubemiz için çıktığımız yolda üyelerimizin teveccühü ile bugün kazanan isim olduk. Adaylık sürecimizde Genel Başkanımızın da beyanı bizimle devam edilmesi yönündeydi. Bugün hem genel merkezin hem üyelerin istediği bir aday olmak bana gurur verdi. Ben destek veren tüm üye arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Geçmiş dönem Başkanımız Yakup Yıldırım Beye'de hizmetlerinden dolayı çok teşekkür ediyoruz. kendisine bundan sonraki hayatında başarılar diliyoruz. Yine diğer başkan adayımız Kerim Yaman Bey'e de itidalli ve kendine yakışır vaziyette bu süreci yürüttükleri için hem kendisine hemde ekibine teşekkür ediyorum. 


 

ASKON’u hep birlikte ileriye taşımak için tüm gayreti göstereceğiz. Bize verilen bu görevi layıkıyla yapmak için elimizden geleni yapacağız” dedi.


 

Atilla Sinacı’nın yönetim kurulu üyeleri ise şu isimlerden oluştu: Necdet Tunç, Taner Doğan, Mehmet Şen, Mehmet Akif Savaş, Ahmet Faruk Doğan, Abdullah Kayhan, Mehmet Büyükçiftçi, Osman Oflaz, Bekir Ögdüm, Ertan Polat, Zeliha Üzümcü, Ender Çağrıl Ertugrul, Muzaffer Savur, Mehmet Fatih Güneş, Ferhat Bozkurt, Hüseyin Kavas, Selahattin Söyler, Abdullah Bostancı, Muaz Gülyiğit.

   
 
 
 
 
 
    Faaliyetlerimizi ve Basın Bültenlerimizi Soysal ağ hesaplarımızdan takip edebilirsiniz 
 
 
 
 
               ASKON  PROGRAM SPONSORLARIMIZ. 
 
 
 

ASKON ANADOLU ASLANLARI İŞADAMLARI DERNEĞİ KONYA ŞUBESİ
Fevzi Çakmak Mh. Adana Ereğli Çevre Yolu Konya Ticaret Borsası Yanı Koyuncu İş Merk. N:31/E Karatay / KONYA
T: 0332 248 00 48   F: 0332 248 80 55
  
 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Covid-19 Üretim ve Hizmet belgesi veriliyor
Covid-19 Üretim ve Hizmet belgesi veriliyor
Salarlı  kapalı sistem sulama tesisi işletmeye alındı
Salarlı  kapalı sistem sulama tesisi işletmeye alındı