Reklam
  • Reklam
İlahi okuması beklenirken Tamirci çırağını okumuştu..

İlahi okuması beklenirken Tamirci çırağını okumuştu..

Konya'nın önemli televizyon kuruluşu olan Kontv'de 2 yıl önce bir iftar programına konuk olan Cami İmamı Mehmet Çetin, Cem Karaca'nın 'Tamirci Çırağı' şarkısıyla sosyal medya da fenomen olmuştu. Çetin'in o performansı bu ramazan ayında da gündeme geldi.

15 Mayıs 2020 - 19:10 - Güncelleme: 16 Mayıs 2020 - 00:35

Konya'nın önemli televizyon kuruluşu olan Kontv'de 2 yıl önce bir iftar programına konuk olan Cami İmamı Mehmet Çetin, Cem Karaca'nın 'Tamirci Çırağı' şarkısıyla sosyal medya da fenomen olmuştu. Çetin'in o performansı bu ramazan ayında da gündeme geldi.

Konyalı cami imamı Mehmet Çetin, yerel televizyon Kon TV'de yayınlanan "Sohbeti Seda" programına 2 yıl önce konuk olmuştu.  İftar duasını okuyan imam Mehmet Çetin'in sesinin güzel olduğunu bilen sunucu ezanı beklerken, bir şarkı okumasını istedi.

Bu isteği kırmayan  imam Mehmet Çetin ilahi okuması beklenirken, ünlü sanatçılardan rahmetli Cem Karaca'nın klasiklerinden  olan "Tamirci Çırağı"' isimli şarkısını seslendirdi. Sesi de Cem Karaca'ya benzeyen imam Mehmet Çetin, sosyal medya da büyük ilgi görmüştü.

 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Karaca: Bitmeyen sağlıkta şiddet olaylarını kınıyoruz!
Karaca: Bitmeyen sağlıkta şiddet olaylarını kınıyoruz!
Konyaspor çalışmalarını sürdürüyor
Konyaspor çalışmalarını sürdürüyor