Reklam
  • Reklam
Kocaman’dan veda mektubu

Kocaman'dan veda mektubu

Konyaspor'la yollarını ayıran Aykut Kocaman bir veda mektubu yazdı. Kocaman mektubunda, Konyaspor'u çok sevdiğini belirterek, taraftarlara hitaben, " İlk günden son güne kadar yanımızda oldunuz...  Ama bu kez olmadı, sizlere mahcup olduk.." dedi. Kocaman, Konyaspor'a bir kez daha tüm hedeflerine ulaşma yolunda sonsuz başarılar dilediğini de belirtti.

11 Şubat 2020 - 14:04

Aykut Kocaman'ın mektubu şöyle:

Veda...

Çok sevdigim, çok değer verdiğim Konyaspor'dan ayrılmış bulunuyorum...

Ekibimle birlikte ilk günden itibaren en iyisini, en doğrusunu yapmak istedik...

Bir yandan ligde yarışırken bir yandan da Konyaspor'un geleceğini güvence altına almak için uğraştık. Orta ve uzun vadede sağlıklı, istikrarlı ve sürdürülebilir kulüp yapısını kurabilmek için mesai harcadık.. Bu çerçevede yönetimle birlikte hareket ederek takım içindeki maaş dengelerini makul seviyeye indirdik, yaş ortalamasını düşürdük. Ama futbolun ana dinamiği olan saha içinde, istediğimiz başarıları bir türlü yakalayamadık. Bu da bir kan değişikliğini zorunlu hale getirdi...

Sonuç olarak bazen her şey istediğiniz gibi gitmez. O zaman gelince de noktayı koymak gerekir...

Değerli Konyaspor yönetimiyle son bir değerlendirme yaptık ve karşılıklı anlaşarak yolları ayırmanın Konyaspor için daha doğru olduğuna karar verdik..

Bu vesileyle ilk günden itibaren yanımızda olan, sevgi, ilgi ve desteklerini hissettiren; başta Sayın Başkan Hilmi Kulluk ve Sayın Selçuk Aksoy olmak üzere tüm Konyaspor yönetimine teşekkürlerimi iletiyorum..

Birlikte büyük başarılara imza attığımız ve profesyonel teknik direktör futbolcu ilişkisinin çok daha ötesinde bir birliktelik yaşadığımız tüm futbolcu kardeşlerime teşekkür ediyor ve bundan sonraki futbol hayatlarında başarılar diliyorum..

İdari, teknik ve sağlık ekibindeki tüm arkadaşlarımıza ve Kayacık'ta bizi her zaman evimizde gibi hissettiren tesis çalışanlarına da ekibim adına teşekkür ederim..

Son teşekkürüm de büyük Konyaspor taraftarına:

"Sefasıyla cefasıyla" dediniz, bizleri her zaman bu ailenin bir parçası olarak gördünüz.. Çalışma yapımızdan dolayı belki tam olarak hissettiremesek de; ev sahipliğiniz, samimiyetiniz ve büyük desteğiniz bizleri her zaman çok mutlu etti, güç verdi...

İlk günden son güne kadar yanımızda oldunuz... Ama bu kez olmadı, sizlere mahcup olduk..

Sağ olun, var olun... Hoşçakalın..

Konyaspor'a bir kez daha tüm hedeflerine ulaşma yolunda sonsuz başarılar diliyorum..

Sevgi ve saygılarımla,

Aykut Kocaman

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Ağır hasta sayısı artıyor
Ağır hasta sayısı artıyor
Altay'dan 10 Bin Tablet Müjdesi
Altay'dan 10 Bin Tablet Müjdesi