Reklam
  • Reklam
Spor Başarı Ödülleri Sahiplerini Buldu

Spor Başarı Ödülleri Sahiplerini Buldu

Türkiye Spor Yazarları Derneği Adana Şubesi ile Sarıçam Belediyesi tarafından düzenlenen ‘Durgunsu Türkiye Kano Şampiyonası Basın Başarı Ödülleri Töreni’ TSYD Nihat Geven Tesisleri’nde gerçekleştirildi.

20 Şubat 2020 - 17:21

Sarıçam Belediye Başkanı Bilal Uludağ’ın da katıldığı törende jüri tarafından belirlenen 11 isme ödülleri verildi. TSYD Adana Şube Başkanı Kurtul Çakın, Sarıçam Belediyesi’nin şubat ayında önemli bir organizasyona ev sahipliği yaptığını ve Adana’nın adını Türkiye’nin gündemine taşıdığını söyledi.

Gecenin açılışında konuşan Sarıçam Belediye Başkanı Bilal Uludağ da, TSYD Adana Şubesi’yle birlikte ortak bir organizasyon gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşadıklarını belirterek, “Spor basını önemli bir görevi yerine getirerek sponsor olduğumuz şampiyonanın adını ulusal platforma taşımıştır. Ödül alan gazeteci arkadaşlarımızı kutluyorum. İleriki aylarda yeni organizasyonlarda bir arada olmak istiyoruz” dedi.

Konuşmaların ardından haber, fotoğraf, sayfa düzeni ve TV görüntü dalında başarı ödülüne değer görülen 11 isme plaketlerini Sarıçam Belediye Başkanı Bilal Uludağ, Sarıçam Belediyesi Spor İşleri Müdürü Kadir Gül, TSYD  Adana Şubesi Yönetim Kurulu Üyelerinin yanı sıra seçici kurulda yer alan jüri üyeleri tarafından verildi.

ÖDÜL ALAN İSİMLER

HABER DALI

Murat Karaman, Hüseyin Sungur, Dursun Dağtekin, Sefa Saygıdeğer, Serhat Şanlı

 

FOTOĞRAF DALI

Umutcan İşledici, Soner Kan

 

SAYFA DÜZENİ

Ehan Zereyak, Emre Ekici, Ahmet Kırmızıdal

 

TV GÖRÜNTÜ

Yasin Özcan

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Konya vaka ve ölüm sayısında ilk 5 içerisinde
Konya vaka ve ölüm sayısında ilk 5 içerisinde
Can kaybımız 277'ye çıktı
Can kaybımız 277'ye çıktı