Reklam
  • Reklam
Yıldırım, Konya Teknik Üniversitesi’nde

Yıldırım, Konya Teknik Üniversitesi'nde

Son Başbakan ve Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) 28’inci Başkanı Binali Yıldırım, bir dizi ziyaretlerde bulunmak üzere geldiği Konya'da, Konya Teknik Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Babür Özçelik'i  makamında ziyaret etti.

31 Ekim 2019 - 16:41

Yıldırım’ın eşi Semiha Yıldırım’ın da eşlik ettiği, Konya Teknik Üniversitesi Gelişim Yerleşkesindeki ziyarete Konya Valisi Cüneyit Orhan Toprak ve eşi Dr. Funda Toprak, Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay ve eşi Ayşe Altay, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Konya Milletvekili Leyla Şahin Usta, AK Parti Konya Milletvekilleri Ziya Altunyaldız, Selman Özboyacı, Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Mustafa Akış, Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı, Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca, AK Parti İl Başkanı Hasan Angı katıldı.

Rektör Prof. Dr. Babür Özçelik ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Konya Teknik Üniversitesinde gerçekleştirilen proje ve çalışmalar hakkında Yıldırım’a bilgi verdi.

Yıldırım, kuruluş olarak yeni olmasına rağmen köklü fakültelere sahip Konya Teknik Üniversitesinin Konya için önemli olduğunu ifadede ederek yeni akademik yılda başta Rektör Prof. Dr. Babür Özçelik olmak üzere tüm akademik ve idari personel ile öğrencilerine başarılar diledi.

Ziyarette, ayrıca Rektör Prof. Dr. Babür Özçelik tarafından Yıldırım’a tablo takdim edildi. Ziyaretin ardından, Yıldırım ve beraberindekiler, yerleşkedeki fuaye alanında Mimarlık ve Tasarım Fakültesi öğrencilerinin hazırlamış olduğu projelerin yer aldığı sergiyi gezdi. Yıldırım, son olarak yerleşke kantinindeki öğrencilerle bir süre sohbet etti.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İlk kez test sayısı 50 bini geçti
İlk kez test sayısı 50 bini geçti
İyileşen hasta sayısı 130 bin oldu
İyileşen hasta sayısı 130 bin oldu