Reklam
  • Reklam
Altay, şoför mahallinde!

Altay, şoför mahallinde!

Meram Belediyesi’nin halka ilişkiler uygulaması Bizim Meram Taksi’nin şoför koltuğuna Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay geçti. Vatandaşlarla sohbeti renkli anlara sahne olan Başkan Altay, kendisine sunulan etliekmek ikramını ise geri çevirmedi.

20 Kasım 2022 - 12:22 - Güncelleme: 20 Kasım 2022 - 12:25

Meram Belediyesi’nin halkla ilişkiler uygulaması Bizim Meram Taksi’de direksiyona Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay geçti. Başkan Altay, taksiye aldığı vatandaşlara sürpriz yaparken, belediye hizmetlerinden günlük yaşama dair sohbet etti. Taksinin direksiyonunda, istekleri , görüş ve beklentileri birebir dinleyen Uğur İbrahim Altay’ı gören vatandaşlar bir taraftan şaşkınlıklarını gizleyemezken diğer taraftan da büyük mutluluk yaşadı.

 

UCUZ ULAŞIM SOHBETİ

 

Yol üzerinde şehir içi toplu ulaşım otobüslerini bekleyen vatandaşları taksisine davet eden Başkan Altay ile yolcular arasında ulaşıma dair sohbet de gerçekleşti. Taksiye binen yolculara ücretsiz olarak istedikleri yere götürdüğünü ifade eden Başkan Altay ile vatandaşlar arasında, Türkiye’nin en uygun fiyat politikası izlenen Konya’da şehir içi toplu ulaşım otobüslerinin de neredeyse ‘ücretsiz’ olarak hizmet vermesi sohbet konusu oldu.

 

ETLİEKMEK İKRAMI RENKLİ GÖRÜNTÜLER OLUŞTURDU

 

Yaşlı bir çifti evlerine ulaştıran Başkan Altay’a arabadan indiği sırada orada bulunan ve fırından dönen bir vatandaş tarafından etliekmek ikramında bulunuldu. Başkan Altay etliekmek ikramını geri çevirmezken ortaya eğlenceli görüntüler çıktı.  

 

“İYİ Kİ KONYA’DA BELEDİYE BAŞKANIYIM”

 

Başkan Altay’ı taksi direksiyonunda gören vatandaşlar uzaktan el sallayarak selam verirken, sevgi gösterisinde bulundular. Başkan Altay ise bu sevgi karşısında duygulanarak, “İyi ki Konya’da belediye başkanıyım” İfadelerini kullandı.

 

“TÜRKİYE’YE ÖRNEK BİR HALKLA İLİŞKİLER UYGULAMASI”

 

Bizim Meram Taksi ile renkli bir gün geçirdiklerini belirten Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, “Meram Belediyesi’nin Türkiye’ye örnek Bizim Meram Taksi’nin şoförü bu sefer de biz olduk. Bir yandan hemşehrilerimizle sohbet etme imkanı bulurken diğer yandan onları istedikleri yere götürdük. Böylesine anlamlı bir uygulamaya emek veren Meram Belediye Başkanımız Mustafa Kavuş ve ekibine teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

 

Günün sonunda Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Bizim Meram Taksi’nin anahtarını Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş’a verirken ortaya renkli görüntüler çıktı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kavgayı ayırmak isteyen 8 polis yaralandı
Kavgayı ayırmak isteyen 8 polis yaralandı
Karatay'dan bir Kapalı Spor Salonu daha
Karatay'dan bir Kapalı Spor Salonu daha