Reklam
  • Reklam
Aydınbey Park Otel hizmete girdi
Reklam

Aydınbey Park Otel hizmete girdi

Aydınbey Group Konya’da 2. Oteli olan Aydın Park Otel’i hizmete açtı.

26 Temmuz 2022 - 17:48 - Güncelleme: 26 Temmuz 2022 - 17:50

Aydın Park Otel Genel Müdürü Volkan Şen, Konya’da butik otelcilik anlayışına yeni bir soluk getirmeyi hedeflediklerini ifade ederek, “Otelimizi 1 Temmuz’da açtık, Türkiye ve Konya turizmine hizmetlerimizle en üst düzeyde değer yaratmak arzusuyla çalışmalarımızı yürütüyoruz ve Konya'da butik otelcilik anlayışına yeni bir soluk getirmeyi hedefliyoruz” dedi 

Aydınbey Group Konya’da 2. Oteli olan Aydın Park Otel’i hizmete açtı.

Ayydınbey Park Otel Genel Müdürü Volkan Şen, Ramada Plaza By Wyndham Konya Genel Müdürü Yavuz Sakman ve Ramada Plaza By Wyndham Konya & Aydınbey Park Otel Satış ve Pazarlama Direktörü ibrahim Alper Gümüş düzenledikleri toplantı ile otel hakkında bilgi verdi. Ramada Plaza By Wyndham Konya Genel Müdürü Yavuz Sakman, Aydınbey Group bünyesinde Konya’ya ikinci oteli kazandırmalarından dolayı memnun olduklarını ifade etti. Sakman hedeflerinin Aydınbey Park Otel’i Türkiye genelinde zincir otel olarak hizmet vermek olduğunu vurguladı. 

‘KONYA'DA BUTİK OTELCİLİK ANLAYIŞINA YENİ BİR SOLUK GETİRMEYİ HEDEFLİYORUZ’

Aydınbey Park Otel Genel Müdürü Volkan Şen, Konya’da butik otelcilik anlayışına yeni bir soluk getirmeyi hedeflediklerini ifade ederek, “Aydınbey Group Hotels olarak ürün yelpazemizi genişleterek Aydınbey Group Hotels zinciri Aydınbey Park Otel Konya otelimizi 1 Temmuz’da açtık, Türkiye ve Konya turizmine hizmetlerimizle en üst düzeyde değer yaratmak arzusuyla çalışmalarımızı yürütüyoruz ve Konya'da butik otelcilik anlayışına yeni bir soluk getirmeyi hedefliyoruz. Türkiye'nin ve Konya'nın gelişen ekonomisine katkı sağlayacağına yürekten inanıyoruz. Türkiye'nin tarım, sanayi ve kültür başkenti Konya, iş dünyasında yapılan yatırımlar, sahip olduğu kültürel değerler ile her yıl birçok yerli ve yabancı ziyaretçiyi ağırlıyor. Geniş bir ziyaretçi potansiyeline sahip olan Konya, otelcilik ve konaklama alanında yapılan yatırımlara da zemin hazırlıyor. Uygulama anlamında da çevrecilik adına gerekli tüm çalışmaların yapıldığı Aydınbey Park Otel Konya'da; su ve enerji tasarrufu standartları, çevre duyarlılığı konusunda çalışan eğitimleri ve çevreye zararlı maddelerin tüketiminin ve atık miktarının azaltılması standartları uygulanacaktır” diye konuştu. Ramada Plaza By Wyndham Konya & Aydınbey Park Otel Satış ve Pazarlama Direktörü ibrahim Alper Gümüş ise, “ Aydınbey Park Otel Konya 7 bin metrekare alanı,110 odası ve 220 yatak kapasitesi olan otelimiz Konya şehir km, otogara 1 km, havalimanına ise sadece 11 km'lik mesafededir. Nitelikli kadrosu ile hizmet sunacak olan Aydınbey Park Otel'in kaliteli ve konforlu tekstil ürünleriyle donatılmış odalarında; çalışma masası, direkt telefon, kablosuz internet bağlantısı, çay ve kahve ikramı, mini buzdolabı, saç kurutma makinesi, ütü ve ütü masası, uydu ve sinema kanalları gibi misafirlerin konaklama anında ihtiyaç duyabileceği tüm hizmetler eksiksiz olarak sağlanacaktır. Her yeni girişim ve ticari başarı şüphe yok ki ülkemizin ekonomisini ileriye taşımak adına atılmış önemli bir adımdır” şeklinde konuştu.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Ali Usta 3. şubesini açtı
Ali Usta 3. şubesini açtı
Türk Yıldızları uçağı düştü, pilot kurtuldu
Türk Yıldızları uçağı düştü, pilot kurtuldu