Reklam
  • Reklam
Büyükşehir’den "Biz Bize Festival”

Büyükşehir'den "Biz Bize Festival”

Konya Büyükşehir Belediyesi tarafından fakülte veya yüksekokulu bulunan ilçelerde üniversite öğrencilerine yönelik “Biz Bize Festival” isimli kişisel gelişim konferanslarının ve konserlerin yer aldığı etkinlik düzenleniyor.

11 Mayıs 2022 - 18:34

TRT Spor Spikeri Erdoğan Arıkan, TRT Haber Spikeri Tijen Karaş ile Girişimci Mustafa Açıkgöz’ün katıldığı, müzisyenlerin konser verdiği festival Ilgın ve Akşehir’de gerçekleşirken; Ereğli, Beyşehir ve Seydişehir’de devam edecek.

Konya Büyükşehir Belediyesi, Konya’nın fakülte veya yüksekokulu olan ilçelerinde kişisel gelişim konferanslarının verildiği ve konserlerin gerçekleştirildiği bir festival düzenliyor.

 

İlk olarak Ilgın’da daha sonra Akşehir’de gerçekleşen festival kapsamında üniversiteli gençler, TRT Spor Spikeri Erdoğan Arıkan’ın “Topluluk Önünde Konuşma ve Hitabet Sanatı”, TRT Haber Spikeri Tijen Karaş’ın “Beden Dili ve Diksiyon” ve girişimci Mustafa Açıkgöz’ün de “Girişimcilik” üzerine verdiği kişisel gelişim konferanslarına katılarak kendilerini geliştirme fırsatı buldu.

 

Programlara Ilgın Belediye Başkanı Yalçın Ertaş ve Akşehir Belediye Başkanı Salih Akkaya da katıldı.

 

KONSERLE STRES ATIYORLAR

 

Öğrenciler ayrıca festival kapsamında sevilen müzisyenler Ulaş Yaman ve Can Okyay tarafından verilen konserlerle de ders ve sınav stresinden uzaklaşarak eğlenceli bir gün geçirdi.

 

EREĞLİ, SEYDİŞEHİR, BEYŞEHİR’DE DE ÖĞRENCİLERLE BULUŞACAK

 

Konya Büyükşehir Belediyesi’nin üniversite öğrencilerine yönelik faaliyetlerini gerçekleştiren Kariyer Destek Eğitim Merkezi (KADEME) ve Genç Kültür Kart tarafından fakültelerde 12.00-18.00 saatleri arasında gerçekleştirilen Biz Bize Festival bugün Ereğli Veterinerlik Fakültesi ve KYK Konferans Salonu’nda, Perşembe günü Beyşehir Kampüs Bahçesi ve İşletme Fakültesi Konferans Salonu’nda, Cuma günü de Seydişehir Mühendislik Fakültesi Bahçesi ve Konferans Salonunda öğrencilerle buluşmaya devam edecek.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
KGK Genel Başkanı Dim güven tazeledi
KGK Genel Başkanı Dim güven tazeledi
Karagümrük hazırlığı başladı
Karagümrük hazırlığı başladı