Reklam
  • Reklam
İki Doğu İki Batı’dan Kardeşlik Kampı

İki Doğu İki Batı’dan Kardeşlik Kampı

Konya’daki Uluslararası Öğrenciler Mersin’de Kardeşlik Kampında Buluştu

13 Temmuz 2021 - 15:47

İki Doğu İki Batı’dan Kardeşlik Kampı

 

İki Doğu İki Batı Uluslararası Öğrenci Derneği Konya’da üniversite okuyan uluslararası öğrencilere yönelik Mersin’in Silifke ilçesinde Kardeşlik Kampı düzenledi.  Birbirinden farklı etkinliklerin yer aldığı kampta öğrenciler doyasıya eğlendi.

Konya’da okuyan uluslararası öğrenciler İki Doğu İki Batı Derneğinin düzenlediği Kardeşlik Kampı’nda bir araya geldi. Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın Mersin’in Silifke ilçesinde bulunan Yıldırım Beyazıt Gençlik Kamp Alanında 7-11 Temmuz tarihlerinde gerçekleşen kampta çeşitli etkinlikler ve geziler düzenlendi.

Konuyla ilgili açıklama yapan İki Doğu İki Batı Uluslararası Öğrenci Derneği Başkanı Murat Arslan, “Konya’da okuyan uluslararası öğrencilerimizin eğitimleri ile birlikte ülkemizin kültürünü öğrenmeleri, doğal ve tarihi güzelliklerini görmesini önemsiyoruz. Daha önceden farklı şehirlerimize geziler ve kamplar düzenledik. Bu sene de kardeşlerimiz pandemi döneminde olmamız sebebiyle etkinliklere katılamadılar. Bu sebeple kardeşlerimizin rahat bir nefes almasını sağlamak amacıyla Mersin’in Silifke ilçesinde bulunan Gençlik ve Spor Bakanlığımızın kamp alanına farklı ülkelerden, farklı kültürlerden kardeşlerimiz birlikte geldik. Bu kamp alanını uluslararası öğrencilerimize açan ve desteklerini esirgemeyen Gençlik ve spor Bakanımıza ve Bakanlık yetkililerine, Necmettin Erbakan Üniversitemize teşekkür ederiz. Allah razı olsun. Uluslararası öğrencilerimize yönelik eğitim programlarımız, gezilerimiz ve kamplarımız inşallah devam edecek.” dedi.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
FETÖ'nün askeri mahrem yapılanması deşifre oldu
FETÖ'nün askeri mahrem yapılanması deşifre oldu
Uyuşturucu operasyonunda 5 kişi tutuklandı
Uyuşturucu operasyonunda 5 kişi tutuklandı