Reklam
  • Reklam
 Karaca: 2023 Türkiye’sini Deva kadroları yönetecek
Reklam

 Karaca: 2023 Türkiye’sini Deva kadroları yönetecek

Deva Partisi Konya İl Başkanı Dr. Seyit Karaca Türkiye'nin seçim havasına girmesi üzerine yaptığı değerlendirmesinde, 2023 Türkiye'sini Deva kadrolarının yöneteceğini ve ülkemizin her derdinin devası olacağını söyledi.

28 Eylül 2022 - 15:57

Deva Partisi'nin iktidarında, ülke kaynaklarının milletimiz için harcanacağını belirten Seyit Karaca,

"Partimiz Deva'nın iktidarında, ülkemiz yıllardır aradığı kardeşlik iklimine ve devasına kavuşacaktır. 2023'te Deva iktidarında, İktidar tarafından yok edilen ülkemizin kaynakları milletimiz için harcanacaktır.  Bu günün Türkiye’sinde Deva Partisi olarak çetelerin, mafyaların ve karanlık isimlerin vatandaşlarımıza korku salmasına izin vermeyeceğiz. Ülkemizin 1990’lara ve o karanlık günlere tekrar geri dönmesine izin vermeyeceğiz. Deva partisi olarak bizim meselemiz hukuk, adalet ve güvendir. Biz bu ülkeyi hukuk, adalet ve milletimizin güveni ile yöneteceğiz. Milletimizin kaynaklarını yine milletimiz için harcayacağız. Torpili, kayırmacılığı, yolsuzluğu ve yoksulluğu ortadan kaldıracağız" dedi.

                                                                                                                                                               Özgürlüğün ve zenginliğin türküsünü birlikte söyleyeceğiz

783 bin kilometrekare vatan topraklarında özgürlüğün, zenginliğin ve adaletin türküsünü hep bir ağızdan söyleyeceğiz” diyen Karaca sözlerini şöyle tamamladı: "Ülkemizin yaşamış olduğu kriz iklimini, Genel Başkanımız Ali Babacan liderliğindeki DEVA kadroları olarak 6 ayda ortadan kaldıracağız. Ülkemizin başına bela olan enflasyonu en geç 2. Yılın sonunda tek hane düşüreceğiz. Sosyal yardıma ihtiyacı olan tüm vatandaşlarımıza yardımları ulaştıracağız. İhtiyaç sahibi vatandaşlarımıza asgari gelir desteği sağlayacağız. Deva Partisi olarak ülkemizin sorunları ile ilgili olarak her alanda çalışıyoruz. Seçim sonrası için bugünden eylem planları hazırlıyoruz. İlk 90 günde 180 günde ve 360 günde neler yapacağımızı belirledik. Kısacası ülkemiz için laf değil, iş üretiyoruz” şeklinde konuştu.  

 

 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Konyasporlu  futbolcular gençlerle buluştu
Konyasporlu futbolcular gençlerle buluştu
Pota da hazırlıklar sürüyor
Pota da hazırlıklar sürüyor