Karatay Lavanta kokacak

Karatay Lavanta kokacak

Karatay Belediyesi tarafından Konya’ya kazandırılan Karatay Lavanta Bahçesi, kapılarını 29 Haziran Cumartesi günü ziyaretçilerine açıyor.

27 Haziran 2024 - 18:32

Karatay Lavanta Bahçesi’nin şehrin en gözde mekanları arasına girdiğini aktaran Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca; vatandaşları Lavanta Bahçesi’nin güzelliklerini görmeye davet etti. 

Karatay Belediyesi’nin vatandaşların hoş vakit geçirmesini sağlamak, alternatif tarım ürünlerini artırmak ve arazileri daha verimli değerlendirmek amacıyla Karaaslan Üzümcü Mahallesi’nde oluşturduğu Karatay Lavanta Bahçesi yeni sezon için misafirlerini ağırlamaya başlayacak. 

LAVANTA BAHÇESİ CUMARTESİ GÜNÜ KAPILARINI AÇIYOR

Karatay Belediyesi ekiplerinin gerekli bütün hazırlıklarını tamamladığı Karatay Lavanta Bahçesi, 29 Haziran Cumartesi günü kapılarını ziyaretçilerine açacak. Geçtiğimiz yıl on binlerce kişinin ziyaret ettiği ve Konya’nın cazibe merkezi haline gelen Lavanta Bahçesi’nin bu yıl da büyük ilgi görmesi bekleniyor. 

LAVANTALI ÜRÜNLER BÜFELERDE YERİNİ ALDI

Karatay Lavanta Bahçesi içerisinde Karatay Belediyesi tarafından oluşturulan büfede dinlenen vatandaşlar, kendilerine ikram edilen Lavantalı dondurma ve gazozun da tadına bakma fırsatı buluyor.

HASAN KILCA VATANDAŞLARI DAVET ETTİ

Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca da, herkesi gerekli hazırlıkları tamamladıkları Karatay Lavanta Bahçesi’ne davet etti. 

Başkan Hasan Kılca; “Büyük ilgi gören ve şehrimizin yeni gözde mekanları arasındaki yerini alan bahçemizle ilgili bu yaz döneminde de tüm hazırlıklarımızı tamamladık ve vatandaşlarımızı görsel şöleni görmeye bekliyoruz. Bahçemiz içerisine yerleştirdiğimiz birçok dekoratif objeler ve noktalarda, misafirlerimiz diledikleri gibi fotoğraf çekebiliyor. Aynı zamanda vatandaşlarımız, bahçemizde oluşturduğumuz dinlenme alanında Lavantalardan üretilen dondurma ve gazozun da tadına bakabiliyor. Buradaki havayı ve eşsiz Lavanta kokusunu içine çekmek isteyen tüm vatandaşlarımızı Karatay Lavanta Bahçemize davet ediyorum”dedi. 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Konuk adaylığını açıkladı
Konuk adaylığını açıkladı
2023-2025 fikstürü çekildi
2023-2025 fikstürü çekildi