Reklam
  • Reklam
Konya Polisi her yerde

Konya Polisi her yerde

Konya Emniyet Müdürlüğü Ekipleri tüm ülkeyi etkisi altına alan olumsuz hava koşullarında gece gündüz demeden yardıma ihtiyacı olan vatandaşların ve sokaklarda yicecek bulamayan hayvanların yardımına koştu. Çocuklarla kartopu oynayan, zincir takan polisler büyük ilgi gördü.

26 Ocak 2022 - 17:05 - Güncelleme: 26 Ocak 2022 - 17:12

Hafta başından itibaren ülke genelinde etkisini gösteren kar yağışları Konya'da da etkili oldu. Yağışların olumsuz koşullarını en aza indirmek için çalışan Konya Emniyet Müdürlüğü Ekipleri, hem Konyalı vatandaşları hem de sokak hayvanlarını yalnız bırakmadı.

TRAFİK EKİPLERİ YOLLARDA VATANDAŞLARI YALNIZ BIRAKMADI

Konya Emniyeti Bölge Trafik Şube Müdürlüğü Ekipleri karın yağmaya başladığı ilk andan itibaren çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Yağışların etkisinin artırdığı çevre yollarında bekleyen vatandaşlara hem sıcak çorba ikramında bulunuluyor hem de trafik güvenliği üst seviyede sağlanıyor.

 

CAN DOSTLARIMIZ EMİN ELLERDE

Asayiş Şube Müdürlüğü, Çevre Doğa ve Hayvanları Koruma Büro Amirliği Ekipleri de sokak hayvanlarını yalnız bırakmıyor. Dondurucu soğuklarda yemek bulmakta zorlanan sokak hayvanlarını yalnız bırakmayan "HAYDİ" ekipleri hayvanların yoğun olduğu alanları belirleyerek Candostlarımıza mama bırakıyor. Bunun yanı sıra Konya'nın dört bir yanında görevde olan Trafik, Asayiş ve diğer ekipler de görev bölgelerinde sokak hayvanlarını beslemeyi ihmal etmiyor.

 

YUNUS POLİSLERİNDEN bu "KAR TOPU" MOLASI

Huzur, güven ve asayişi sağlayan Yunus Polisleri de zorlu şartlarda çalışmanın yanı sıra karın keyfini çıkartmayı da ihmal etmedi. Her durumda aktif görev alan Yunus Polisleri bu sefer Kültürpark'ta çocuklarla kar topu oynayarak çocukların kar sevincine ortak oldu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Altay çalışan gençlerle buluştu
Altay çalışan gençlerle buluştu
Türkiye'de ilk projeyi Karatay yaptı
Türkiye'de ilk projeyi Karatay yaptı