Reklam
  • Reklam
Çocuk Yuvası Derneği’nde yeni görev bölümü

Çocuk Yuvası Derneği’nde yeni görev bölümü

Geçtiğimiz hafta genel kurulunu yapan ve yönetimden kökten değişikliğe giden 42 yıllık dernekte yeni görev bölümü oluşturuldu.

04 Ocak 2022 - 15:39

Konya’nın en faal sosyal yardım derneklerinden olan ve kuruluşu sosyal hizmetler çocuk yuvasına dayanan 0-12 Yaş Çocukları Koruma Derneği’nde Deniz Yapılcan başkanlığında yeni yönetim oluşturuldu. 

Geçtiğimiz hafta yapılan olağan genel kurulda köklü bir değişime gidilen derneğin yeni yönetimi Deniz Yapılcan başkanlığında ilk toplantısını yaparak görev bölümü yaptı.

Zübeyde Cankurt başkan yardımcısı, Ayla Sözen Saymanlık görevine getirilirken, Menekşe Kil ile Zeynep Koçbeker’de yönetim kurulu asil üyesi olarak yer aldı.

Yeni yönetimle birlikte sosyal faaliyet çalışmalarına hız vereceklerini belirten dernek başkanı Deniz Yapılcan, “Derneğimizin kuruluş amacı devlet korumasında olan 0-12 yaş çocuklara yardım yapmak olsa da biz bu yardımlarımızı tüzüğümüzün el verdiği ölçüde kimsesiz fakir çocuklara da yansıtacağız. Bize maddi manevi destek olan herkese çok teşekkür ediyoruz” dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Altay çalışan gençlerle buluştu
Altay çalışan gençlerle buluştu
Türkiye'de ilk projeyi Karatay yaptı
Türkiye'de ilk projeyi Karatay yaptı